PROMOCJA: Odnów licencję SolidCAM bez opłaty wstecznej. Zyskaj 15% rabatu na zakup nowych modułów

Posiadasz nieaktualną wersję oprogramowania SolidCAM? Skorzystaj z atrakcyjnej promocji! Odnów subskrypcję SolidCAM bez ponoszenia kosztów opłaty wstecznej i zyskaj dodatkowe 15% rabatu na dodatkowe moduły. Na tym nie koniec: każda odnowiona w ramach promocji licencja otrzyma w pełni darmowy dostęp do modułów Cimco Edit Professional oraz Shop Floor Simulator.

Co zyskujesz odnawiając subskrypcję SolidCAM w ramach promocji?

  • Najnowszą wersję oprogramowania SolidCAM bez konieczności uiszczania opłaty wstecznej
  • Bieżące aktualizacje oprogramowania, które pojawią się w ciągu najbliższych 12 miesięcy
  • Pomoc techniczną od wykwalifikowanego Centrum Wsparcie Technicznego
  • Najpopularniejsze na świecie edytory programów CNC Cimco Edit Professional oraz Shop Floor Simulator całkowicie za darmo
  • Rabat 15% na wszystkie dodatkowe moduły SolidCAM

Skorzystaj z promocji
SolidCAM – najlepszy w swojej klasie

SolidCAM to pełni zintegrowane z SOLIDWORKS narzędzie klasy CAM do programowania maszyn CNC. Dzięki integracji, wszystkie operacje mogą być definiowane, obliczane i weryfikowane bez opuszczania okna SOLIDWORKS. Wraz z wszystkimi nanoszonymi na model zmianami, automatycznie aktualizowane są wszystkie operacje CAM.

CIMCO Edit Professional – edytor programów CNC gratis!

Korzystając z promocji, wraz z odnowioną licencją na oprogramowanie SolidCAM, otrzymasz w pełni darmowy dostęp do oprogramowania CIMCO Edit Professional, czyli najpopularniejszego edytora programów CNC na rynku. Edytor stworzony został z myślą o programistach i operatorach maszyn CNC na hali produkcyjnej, którzy potrzebują narzędzia umożliwiającego szybką edycję sterowania numerycznego. CIMCO Edit Professional wyposażono w narzędzie sugestii kodu, który sprawdza składnię i raportuje o ewentualnych błędach.