Zyskaj 34% oszczędności z nową wersją programu Alphacam 2018 R2

Nowa wersja programu Alphacam 2018 R2 - promocja

Głównym celem Alphacam jest zapewnienie klientom wydajności, niezawodności i elastyczności we wszystkich zastosowaniach, np. frezowaniu, toczeniu. Wypróbuj nową wersję Alphacam 2018 R2 i zwiększ wydajność oraz obniż koszty nawet o 34%.

Nowa wersja oprogramowania Alphacam 2018 R2 otrzymała zupełnie nowy silnik do generowania nestingu. Testy wykazały 17% wzrost oszczędności materiału. Opatentowana technologia pozwala na jeszcze lepszą optymalizację ścieżki narzędzia oraz skrócenie czasu potrzebnego do obliczeń.  Ulepszona została również informacja zwrotna i wyświetlanie graficzne rozkładu materiału.

Alphacam Brand Manager Hector Henry mówi, że najnowsza wersja to przede wszystkim zwiększenie oszczędności czasu i poprawa wydajności oprogramowania. Reguły parametryczne zostały przebudowane i mają ulepszony interfejs graficzny oraz funkcjonalność, udoskonalone instrukcje logiczne, które jak powiedział, poprawiły wydajność i niezawodność.

Alphacam 2018 R2 Nesting

Alphacam 2018 R2 Frezowanie powierzchni

 

Cykle frezowania powierzchni zostały udoskonalone pozwalając użytkownikowi na frezowanie geometrii nieregularnych i powielonych. “Poprawia to produktywność, ponieważ użytkownik nie musi wykonywać kilku operacji, aby osiągnąć ten sam rezultat” – dodaje Hector.

Import modeli CAD został zaktualizowany o wsparcie konfiguracji SOLIDWORKS. “Alphacam ma teraz nowy interfejs dla użytkowników, który umożliwia wybór odpowiedniej konfiguracji złożenia lub części do zaimportowania” – mówi Hector Henry.

Alphacam 2018 R2 Import modelu 3D SOLIDWORKS

Zyskaj 34% oszczędności z nowym Alphacam 2018 R2 – skorzystaj z PROMOCJI

Nowy silnik do generowania nestingu pozwala uzyskać nawet siedemnaście procent oszczędności na materiale. Z okazji premiery nowej wersji programu możesz zyskać dodatkowe 17% oszczędności. Teraz Alphacam 2018 R2 w promocyjnej cenie. Zapytaj o szczegóły oferty. Wypełnij poniższy formularz lub zadzwoń +22 339 64 00.

 
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, na ulicy Marynarska 15. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.