Zwiększmy dokładność naszej oferty do 0,1mm – premiera skanerów peel 2-S oraz peel 2 CAD-S

Nowość w ofercie DPS Software - Seria skanerów peel S

Koniec z ręcznymi pomiarami małych detali czy rozpoczynaniem projektu od zera. Popraw efektywność projektowania i skróć czas wprowadzenia nowego produktu na rynek dzięki gotowemu rozwiązaniu peel 2-S. Wysoka jakoś skanowanej powierzchni i wierne odwzorowanie detali oraz kolorów. Skanery 3D idealne do inżynierii odwrotnej, gdy ważny jest każdy szczegół.

peel 2-S jest oparty na tej samej sprawdzonej technologii, co skaner peel 2, ale został zoptymalizowany do skanowania mniejszych części. Jego mniejsze pole widzenia zapewnia rozdzielczość do 0,1 mm! Doskonały w połączeniu z prostym talerzem obrotowym, który wspomaga skanowanie, w zestawie z poręczną walizką można zabrać w dowolne miejsce i uchwycić najdrobniejsze szczegóły. Skanery z serii S przeznaczone są do:

  • małych części,
  • skomplikowanych przedmiotów,
  • szczegółowych obszarów,
  • skanów o wysokiej rozdzielczości.

peel 2 CAD-S doskonale współpracuje z peel 2 CAD, gdzie w dużym przedmiocie znajdują się regiony wymagające większej szczegółowości.  Po więcej informacji zapraszamy na oficjalną stronę www poświęcona skanerom peel 3d.

Rodzina skanerów peel staje się większa więc Ty możesz skupić się na detalach. Poznaj peel 2 CAD-S.

Pomagamy w doborze skanera, prowadzimy prezentacje techniczne oraz szkolenia

Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, majsterkowiczem, nauczycielem, projektantem, inżynierem czy po prostu osobą kreatywną, chcemy z Tobą współpracować i pomóc ożywić Twoje projekty 3D dostarczając profesjonalną technologię skanowania 3D.

Interesuje Cię technologia skanowania 3D? Poszukujesz odpowiedniego skanera do Twoich potrzeb? Porozmawiajmy.
Skontaktuj się korzystając z formularza lub zadzwoń 609 200 394.