Zespół Techniczny DPS Software uzyskuje certyfikat “Dassault Systemes Platinum Level Support”

Dassault Systemes Platinum Level Support dla DPS Software

Inżynierowie Wsparcia Technicznego DPS Software potwierdzili swoją wiedzę techniczną zdając wszystkie dostępne egzaminy. Tym samym otrzymują najwyższy poziom certyfikacji przyznawany przez producenta oprogramowania SOLIDWORKS firmę Dassault Systemes.

DPS Software jako jedyny reseller SOLIDWORKS w Polsce, uzyskał poziom “Platinum Level Suport” we wszystkich 5 kategoriach:

  • Projektowanie i inżynieria
  • Symulacja
  • Produkcja
  • Zarządzanie
  • Marketing i sprzedaż

Program certyfikacji technicznej składa się z szeregu egzaminów dostępnych dla Partnerów Dassault Systemes, z których każdy obejmuje rolę lub produkt z jednej z pięciu kategorii z portfolio  3DEXPERIENCE Works oraz SOLIDWORKS Desktop. W przypadku każdej z pięciu kategorii każdy Partner jest zobowiązany do uzyskania i utrzymanie określonego procentu zdanych certyfikatów w celu uzyskania jednego z czterech różnych poziomów certyfikacji. Im wyższy poziom, tym wyższy procent certyfikatów uzyskanych przez partnera w danej kategorii.

Jako największy reseller oprogramowania 3DEXPERIENCE Works oraz SOLIDWORKS w Polsce utrzymujemy poziom wiedzy i certyfikacji na najwyższym poziomie przechodząc proces certyfikacji każdego roku.

Najwyższy poziom wiedzy potwierdzony certyfikacją resellera był od zawsze dla naszej firmy na pierwszym miejscu. Jestem dumny z tego, że mogę prowadzić zespół składający się z najlepszych specjalistów technicznych – podsumowuje Jacek Koczmierowski, Customer Service Manager.

Podziękowania i gratulacje dla całego zespołu technicznego DPS Software!