Zaproszenie do udziału w webinarium: Uwolnij potencjał druku 3D z metalu w Edukacji

Webinar - uwolnij potencjał druku 3d z metalu w edukacji

Weź udział w prezentacji Systemu Metal X firmy Markforged oraz sesji z ekspertami – Piotrem Mitasem, Business Development Managerem Druku 3D DPS Software i Mickiem Goodwinem, Senior Application Engineer’em Markforged.

Zastosowanie druku 3d w edukacji - Markforged DPS Software

28.IV.2021r.

godz. 10:00-12:00

Spotkanie online

W trakcie spotkania zagłębimy się w możliwości platformy Metal X Markforged, dowiadując się więcej o samym procesie oraz potencjale jego wykorzystywania w edukacji, aby wspierać rozwój i przyszłe kariery studentów.

Będziemy również rozmawiać o korzyściach i zaletach tej technologii, a także o tym, jak ważne jest tworzenie programów nauczania, które umożliwią uczniom osiągnięcie sukcesu i pomogą wypełnić rosnącą lukę w umiejętnościach pomiędzy pracą, a edukacją.

Serdecznie zapraszamy nie tylko wykładowców i nauczycieli, ale również studentów, inżynierów, przedstawicieli firm zainteresowanych drukiem 3D z metalu.

 

Harmonogram spotkania

  • System Metal X w Edukacji
  • Budowanie programu nauczania „Markforged Academy” w celu wspierania rozwoju i sukcesu studentów
  • Sesja Q&A – pytania i odpowiedzi
  • Prezentacja Systemu Metal X Markforged
  • Sesja Q&A – pytania i odpowiedzi
  • Zakończenie spotkania

 

Prelegenci

Mick
Goodwin

Mick Goodwin Markforged

Senior Application Engineer
w firmie Markforged

Piotr
Mitas

Piotr Mitas

Koordynator działu druku 3D
w firmie DPS Software

 

Poznaj historie uczelni, które już korzystają z drukarek 3D firmy Markforged

 

Rochester Institute of Technology

RIT kształci około 19 000 studentów w Stanach Zjednoczonych. Studenci mają dostęp do pełnej gamy drukarek Markforged zarówno w swoich klasach, jak iw uczelnianym Centrum AMPrint.

W Centrum AMPrint Rochester Institute of Technology studenci zdobywają doświadczenie w zakresie przemysłowego druku 3d na potrzeby produkcji. Centrum AMPrint ma na celu zapewnienie studentom przewagi konkurencyjnej po ukończeniu studiów, a dzięki technologii Markforged, centrum było w stanie wyposażyć studentów w najlepsze i najbezpieczniejsze przemysłowe drukarki 3D do nauki technologii addytywnych.

“Studenci opuszczając uczelnią mają ogromną przewagę dzięki praktycznemu doświadczeniu, które zdobyli z maszynami i materiałami oraz narzędziami projektowymi, które towarzyszą tym procesom.” – mówi Denis Cormier. Dyrektor Centrum AMPrint w RIT.


 

Sask Polytech

Sask Polytech znajduje się w zachodniej Kanadzie i ma około 26.000 studentów.Studenci Sask Polytech używają zarówno drukarki 3D drukującej z włókna węglowego, jak i drukarki 3D drukującej z metalu, aby zdobyć odpowiednie umiejętności już w trakcie studiów.

Studenci mają dostęp zarówno do programu Mechanical Engineering Technology jak i programu CAD/CAM Engineering Technology. Program CAD/CAM Engineering Technology daje studentom możliwość korzystania z robotów CNC i drukarek 3D. Z systemem Markforged Metal X i Mark Two, studenci mają możliwość nauczenia się jak używać włókna węglowego, jak również kilku różnych rodzajów metali w produkcji przyrostowej.

“Najbardziej satysfakcjonującą częścią mojej pracy jest obserwowanie studentów na koniec dwóch lat. Nie tylko nauczyli się, jak projektować, ale widzimy, jak pracują, wykonują części, popełniają błędy, uczą się na błędach, a następnie wychodzą do przemysłu jako sprawni technolodzy” – mówi Tim Muench, kierownik programowy programów Mechanical i CAD/CAM Engineering Technology w Sask Polytech.


 

Zarejestruj się już dziś – zapraszamy

28.IV.2021r.

godz. 10:00-12:00

Spotkanie online