Oprogramowanie SOLIDWORKS PDM rozwiązuje m.in. poniższe problemy:

SOLIDWORKS PDM to system w pełni konfigurowalny.
Dzięki niemu możesz rozwiązać powyższe problemy przy odpowiednim zarządzaniu danymi całego zespołu lub firmy.

Chcesz rozwiązać swoje problemy w firmie?
Skontaktuj się i skorzystaj z naszego doświadczenia.

"Rozwiązania do zarządzania danymi produktu pomagają zachować kontrolę nad danymi projektowymi i poprawić sposób zarządzania zespołami i współpracę przy opracowywaniu produktu. Wdrażamy je z sukcesem od ponad 22 lat."

- zespół DPS Software

Poznaj możliwości rozwiązania
SOLIDWORKS PDM

Bezpieczny dostęp do danych. Dzięki SOLIDWORKS PDM będziesz chronić dane projektowe produktu za pomocą bezpiecznego, zarządzanego dostępu. Oprócz użytkowników wewnętrznych możesz rozszerzyć dostęp dla klientów, partnerów i dostawców.

Dedykowane role dla działów. Zwiększysz produktywnoś pracowników w zakresie projektowania, zarządzania, sprzedaży i marketingu dzięki zdalnemu dostępowi do danych projektowych za pomocą SOLIDWORKS PDM.

Program PDM jest w pełni konfigurowalny i dlatego możesz go skutecznie wykorzystywać w swojej branży, w procesie projektowania oraz w specyficznej strukturze zespołu.

Podgląd i wykorzystnie dokumentów. Wydrukujesz, podejrzysz i otworzysz ponad 250 typów plików, w tym SOLIDWORKS, AutoCAD®, Inventor®, PDF, Microsoft® Office i Solid Edge®, a także animacje, zdjęcia, filmy i inne.

Kontrola wersji plików. PDM pomoże Twojemu zespołowi projektowemu uniknąć nadpisywania plików, wesprze dział produkcyjny i zakupowy w zamówieniu lub produkcji odpowiednich części.

Kilka lokalizacji. W przypadku wielooddziałowych, międzymiastowych firm SOLIDWORKS PDM obsługuje replikację przechowywania dokumentów i rysunków w sieci WAN, dzięki czemu aktualne informacje projektowe są natychmiast dostępne dla każdego upoważnionego pracownika, w dowolnym miejscu i czasie.