Wystawcy Strefy Druku i Skanu 3D na DPS Forum 2015

bannerdruk3d solidworks

W ramach XIV edycji spotkania użytkowników SOLIDWORKS zobaczą Państwo specjalnie przygotowaną Strefę Druku i Skanu 3D, gdzie przedstawione zostaną najnowsze technologie przyszłościowego druku trójwymiarowego. Dziś prezentujemy listę wystawców, którzy zaprezentują swoje produkty.

Przewidywanie przyszłości – w którym miejscu znajduje się technologia druku 3D, dokąd zmierza oraz jaka jest i będzie jej wartość w nadchodzących latach?

Raporty dobitnie pokazują, że o ile wzrost popularności i wykorzystania druku 3D jest raczej rzeczą nieuchronną, o tyle w nadchodzących latach będzie on obecny przede wszystkim w tych obszarach, w których jest obecny już od wielu lat, czy też… od zawsze. Branża lotnicza, motoryzacyjna, przemysłowa (wytwórcza) i medyczna są tymi, które finansują i zapewniają rozwój technologii. Pozostałe segmenty – w tym rynek konsumencki, czeka jeszcze długa droga do tego, aby druk 3D stał się tam obecny na równi z innymi rozwiązaniami.” – mówi Paweł Ślusarczyk, Twórca i redaktor naczelny CD3D. Cały artykuł znajduje się na stronie www.centrumdruku3d.pl

Paweła Ślusarczyka będziecie mogli posłuchać na DPS Forum 2015 – opowie nam o przyszłości i wykorzystaniu druku 3D w inżynierii.

Chcesz dołączyć do wydarzenia i wystawić swoje stoisko przeznaczone drukowi 3D?
Napisz – konferencja@dps-software.pl

Kliknij i zarejestruj się na DPS Forum 2015! Teraz gratis bilet na zwiedzanie stadionu!

banner-konferencja-narodowy-dps-solidworks5