Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

DREMA 2017- Technologie jutra

12.09.2017 @ 08:00 - 15.09.2017 @ 17:00

Drema 2017 swood solidworks

W dniach 12-15 września w Poznaniu po raz 33 spotkają się przedstawiciele sektora drzewnego i meblarskiego, by tworzyć kształt rynku i szukać nowych kierunków rozwoju. Taka mobilizacja i poruszenie branży zdarza się tylko raz w roku, podczas Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego Drema 2017.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas targów DREMA 2017 – Pawilon 4 Stoisko 19

Targi DREMA z roku na rok stają się coraz bardziej prestiżową imprezą na skalę globalną, poświęconą branży drzewno-meblarskiej. 7 pawilonów tętniących życiem, mnóstwo maszyn w ruchu oraz tysiące zwiedzających tylko potwierdzają renomę tego wydarzenia. Zobaczcie, jak było w 2016 r i już dziś rezerwujcie czas na kolejną edycję!

Targi Drema 2017 – prezentacja oprogramowania SWOOD CAM

SWOOD CAM to dodatek do oprogramowania SOLIDWORKS. Wspomaga przejście z fazy projektowania do etapu produkcji. Poprzez wykorzystanie pełnego zakresu dostępnych technologii, użytkownik jest w stanie poprawnie zaprogramować obrabiarkę CNC do drewna. Efektem końcowym pracy w SOLIDWORKS SWOOD CAM jest wygenerowany program NC oraz dokumentacja około produkcyjna.

ALPHACAM ROUTER

To całkowicie zintegrowane rozwiązanie CAD/CAM dla przedsiębiorstw branży drzewnej – od małych stolarni produkujących na indywidualne zamówienie klienta, aż do dużych przedsiębiorstw zajmujących się produkcją masową. Wśród funkcjonalności znajduje się frezowanie, grawerowanie 3D, obróbka powierzchni, frezowanie 3D, nesting, obsługa agregatów, wielokrotne wiercenie i menadżer więzów geometrii.

Teraz meble na wymiar robimy od ręki – oprogramowanie CAD/CAM Alphacam Case Study” | przeczytaj artykuł

 

 

Międzynarodowe targi maszyn i  narzędzi dla  przemysłu drzewnego i meblarskiego Drema 2017

Największe wydarzenie w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone szeroko pojętej branży obróbki drewna, które rokrocznie przyciąga rzesze zwiedzających oraz wystawców z całego świata. Organizatorzy zapewniają możliwość wzbogacenia się o specjalistyczną wiedzę i nawiązania perspektywicznych kontaktów z kontrahentami z Polski i rynków zagranicznych. Główne cele tego wydarzenia to promocja najnowocześniejszych maszyn, narzędzi, technologii i rozwiązań, jak również edukacja oraz pokazanie siły polskich producentów działających w tym obszarze.

Szczegóły

Start:
12.09.2017 @ 08:00
Koniec:
15.09.2017 @ 17:00
Wydarzenie Category:
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Strona internetowa:
http://www.drema.pl/

Miejsce

Pawilon 4 Stoisko 19 | DPS Software
Głogowska 14
Poznań, 60-734 Polska

Organizator

Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.
Telefon:
+48 61 869 2000
Strona internetowa:
http://www.mtp.pl/