Odwiedziliśmy warsztat Dom i Drewno – wspólnie zapraszamy na Targi Drema 2018

Wojciech Nieroda Specjalista DPS Software ds. CAD - Trener SOLIDWORKS i SWOOD

W czerwcu udało nam się odwiedzić warsztat Dom i Drewno. Na spotkanie z Jarkiem Ostaszewskim udał się nasz specjalista techniczny d/s CAD, trener SOLIDWORKS oraz SWOOD,  Wojciech Nieroda. Głównym tematem spotkania były plany na targi Drema 2018 gdzie Wojtek będzie jednym z gości na stoisku Dom i Drewno.

Zapraszamy do obejrzenia filmu i poznanie warszatatu Dom i Drewno. W filmie zobaczycie również projekt kuchni wykonany przez Wojtka w oprogramowaniu SOLIDWORKS  i SWOOD CAD.

Zachęcamy do odwiedzenia naszego stoiska podczas Targów Drema 2018 – Pawilon 6C

Mapka Targi Drema 2018 Wystawcy DPS Software SOLIDWORKS SWOOD

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat?  Chciałbyś przetestować SOLIDWORKS SWOOD? Potrzebujesz pomocy w doborze sprzętu komputerowego? Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.