Jubileuszowy, XX tytuł Gazeli Biznesu po raz trzeci przyznany DPS Software!

2019 Gazele Biznesu dla DPS Software - Puls Biznesu Plebiscyt

Od wielu lat przedstawiciele najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich polskich przedsiębiorstw spotykają się na marcowej gali podsumowującej ranking „Gazele Biznesu”. W tym roku, w związku z obecną sytuacją epidemiczną, pamiątkowe dyplomy trafią prosto do biur laureatów. DPS Software po raz kolejny jest w gronie firm, które znalazły się w tym prestiżowym rankingu.

Czym są Gazele Biznesu?

Gazele Biznesu to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Projekt realizowany jest przez dzienniki ekonomiczne należące do grupy wydawniczej Bonnier. W Polsce od dwudziestu lat ranking przygotowywany jest przez dziennik “Puls Biznesu“. Podobne zestawienia sporządzane są w Szwecji, Danii, na Litwie, Łotwie i w Estonii oraz na Słowenii.

Ranking jest rzetelny i wiarygodny, a o przyznaniu tytułu Gazeli Biznesu decydują wyłącznie wyniki finansowe przedsiębiorstwa. Udział w rankingu jest bezpłatny.

Dlaczego DPS Software?

Tytuł Gazeli Biznesu, jak mówi organizator, to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Aby znaleźć się w tym prestiżowym rankingu, firma musi przez trzy lata z rzędu zwiększać obroty i osiągać zysk. W każdej edycji rankingu wyniki firm badane są przez niezależną wywiadownię finansową. Jest to kolejna rekomendacja potwierdzająca, że DPS Software jest rzetelnym i pewnym partnerem.

W poprzedniej publikacji, która znajduje się tutaj, podsumowaliśmy już naszą działalność w 2019 roku. Cieszymy się, że do licznych nagród i wyróżnień możemy dodać kolejną – Gazelę Biznesu.

XX Edycja Gazele Biznesu 2019 - Puls Biznesu - DPS Software