NAJBARDZIEJ KOMPLEKSOWA BAZA MATERIAŁOWA NA ŚWIECIE

Total Materia obejmuje szeroki wachlarz zestawów danych, w tym informacje zawarte w standardach, a także szerokiej gamy informacje z innych mniej dostępnych źródeł. W składzie Total Metals jest ponad 6.000.000 rekordów obejmujących skład, właściwości mechaniczne, fizyczne, schematy obróbki cieplnej, obrazy metalografia, właściwości w podwyższonych temperaturach i wiele innych. Standardy obejmujące informacje z 63 krajów wykorzystane są w naszych międzynarodowych tabelach porównawczych.

NAJLEPSZE TABELE PORÓWNAWCZE

Najszybsze i najbardziej kompleksowe międzynarodowe tabele porównawcze, z unikalnym systemem kategoryzacji odpowiedników i podobieństw.Wszystko dzięki zastosowaniu opatentowanym systemom sztucznej inteligencji (AI) i technologii SmartCross.

Podstawowe funkcje systemu

Total Metals- Nasza standardowa baza danych oferuje dane dotyczące właściwości materiałów ze standardów, w tym właściwości mechaniczne i fizyczne, schematy obróbki cieplnej, tabele porównawcze i wiele, wiele więcej dla ponad 200.000 stopów!
PolyPLUS – Nowa baza danych dla materiałów niemetalicznych, oferuje dostęp do tysięcy właściwości materiałów tworzyw sztucznych, ceramiki i kompozytów oraz właściwości mechanicznych, fizycznych, termicznych i elektrycznych.
Extended Range – Zapewnia dostęp do zasobów rzadkich danych zaawansowanych właściwości materiału potrzebnych do obliczeń konstrukcyjnych i termicznych oraz analizy w CAE / FEA. Zawiera tysiące krzywych naprężenia-odkształcenia, właściwości cyklicznych, krzywych plastycznośći i wiele więcej.
SmartComp – Zidentyfikowanie nieznanych materiałów według kompozycji chemicznej, która została wygenerowana przez spektrometr. Poprzez porównywanie danego z materiału 250.000 innych materiałów, znajdzie odpowiedni materiał, a następnie wyświetli jego właściwości i da możliwość nalezienia odpowiedników poprzez tabele porównawcze. Wszystko za pomocą jednego kliknięcia.
DataPLUS – uzupełniający moduł pomagający inżynierom i działowi zamówień w dostarczeniu danych dotyczących korozji, powłok oraz wymiarów i tolerancji materiałów dla tysięcy metali i materiałów niemetalicznych.
eXporter – Eksport własności materiału do formatów CAE Solver w 3 prostych krokach, w tym formatów takich jak ANSYS, HyperWorks, Abaqus, Siemens NX i wiele innych.
Tracker – Upewnij się, że wykorzystywane dane są aktualne, a więc najbardziej wiarygodne z dostępnych informacji. Dokładnie sprawdzić, co się zmieniło w bazie danych, od aktualizacji standardów do zmian danych własności.
Suppliers – Przeglądanie, wyszukiwanie i szybkie znalezienie dostawców surowców z całego świata, w połączeniu z bazą danych Total Metals, która zapewnia dokładne połączenie między materiałami i ich właściwości oraz potencjalnymi dostawcami lokalnymi lub globalnymi.

Pakiety

ZESTAWY
KOMPONENTY
TOTAL
METALS
SMART
COMP
EXTENDED
RANGE
POLYPLUS DATAPLUS EXPORTER TRACKER SUPPLIERS
Essentials
Essentials Premium
Inspect
Inspect Premium
Design
Design Premium
Power Pack
Power Pack Premium

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha