NARZĘDZIE DLA CAŁEGO ŁANCUCHA OBRÓBKI ELEMENTÓW BLASZANYCH

Wydajny i w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS. Program został opracowany w ścisłej współpracy z firmą TRUMPF, wiodącym producentem maszyn do produkcji elementów z blachy. Zadaniem TopsWorks jest eliminacja różnic pomiędzy działem konstrukcji i działem produkcji. Pobiera informacje o rodzaju materiału, grubości blachy, kątach i promieniach gięcia oraz narzędziach bezpośrednio z baz danych systemów produkcji TruTops Punch i TruTops Bend.

JEDNA ZUNIFIKOWANA BAZA DANYCH

Od momentu gdy TopsWorks ma dostęp do bazy danych TruTops (system produkcyjny TruTops Punch i TruTops Bend) konstruktorzy i produkcja używają jednej zunifikowanej bazy danych. Wpływa to na zmniejszenie liczby odrzuceń i prób, krótsze cykle oraz większą elastyczność transferu danych drogą elektroniczną z pominięciem dokumentów papierowych.

Interfejs

TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane