NARZĘDZIE DLA CAŁEGO ŁANCUCHA OBRÓBKI ELEMENTÓW BLASZANYCH

Wydajny i w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS. Program został opracowany w ścisłej współpracy z firmą TRUMPF, wiodącym producentem maszyn do produkcji elementów z blachy. Zadaniem TopsWorks jest eliminacja różnic pomiędzy działem konstrukcji i działem produkcji. Pobiera informacje o rodzaju materiału, grubości blachy, kątach i promieniach gięcia oraz narzędziach bezpośrednio z baz danych systemów produkcji TruTops Punch i TruTops Bend.

JEDNA ZUNIFIKOWANA BAZA DANYCH

Od momentu gdy TopsWorks ma dostęp do bazy danych TruTops (system produkcyjny TruTops Punch i TruTops Bend) konstruktorzy i produkcja używają jednej zunifikowanej bazy danych. Wpływa to na zmniejszenie liczby odrzuceń i prób, krótsze cykle oraz większą elastyczność transferu danych drogą elektroniczną z pominięciem dokumentów papierowych.

Interfejs

TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha