NARZĘDZIE DLA CAŁEGO ŁANCUCHA OBRÓBKI ELEMENTÓW BLASZANYCH

Wydajny i w pełni zintegrowany z SOLIDWORKS. Program został opracowany w ścisłej współpracy z firmą TRUMPF, wiodącym producentem maszyn do produkcji elementów z blachy. Zadaniem TopsWorks jest eliminacja różnic pomiędzy działem konstrukcji i działem produkcji. Pobiera informacje o rodzaju materiału, grubości blachy, kątach i promieniach gięcia oraz narzędziach bezpośrednio z baz danych systemów produkcji TruTops Punch i TruTops Bend.

JEDNA ZUNIFIKOWANA BAZA DANYCH

Od momentu gdy TopsWorks ma dostęp do bazy danych TruTops (system produkcyjny TruTops Punch i TruTops Bend) konstruktorzy i produkcja używają jednej zunifikowanej bazy danych. Wpływa to na zmniejszenie liczby odrzuceń i prób, krótsze cykle oraz większą elastyczność transferu danych drogą elektroniczną z pominięciem dokumentów papierowych.

Interfejs

TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs
TOPSWORKS interfejs

Wideo

 

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane