Szybsze projektowanie 3D CAD z wykorzystaniem zaimportowanych modeli – funkcjonalność Instant3D

Projektowanie 3D CAD - Funkcjonalność Instant3D SOLIDWORKS

Zacznij edytować modele 3D CAD w zupełnie inny sposób. Twórz i modyfikuj geometrię modelu przy użyciu uchwytów przeciągania i linijek. Zmieniaj wymiary szkicu, przenoś otwory i ściany, edytuj zaokrąglenia i sfazowania itd. Instant3D działa na częściach, złożeniach, konstrukcjach spawanych i w szkicu. Zapoznaj się z poniższym filmem i zacznij wykorzystywać Instant3D, a projektowanie 3D CAD w SOLIDWORKS będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

 

 


Interesujesz się projektowaniem produktów i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO oprogramowania?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń+48 22 339 64 00:

captcha


Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane