Szybsze projektowanie 3D CAD z wykorzystaniem zaimportowanych modeli – funkcjonalność Instant3D

Projektowanie 3D CAD - Funkcjonalność Instant3D SOLIDWORKS

Zacznij edytować modele 3D CAD w zupełnie inny sposób. Twórz i modyfikuj geometrię modelu przy użyciu uchwytów przeciągania i linijek. Zmieniaj wymiary szkicu, przenoś otwory i ściany, edytuj zaokrąglenia i sfazowania itd. Instant3D działa na częściach, złożeniach, konstrukcjach spawanych i w szkicu. Zapoznaj się z poniższym filmem i zacznij wykorzystywać Instant3D, a projektowanie 3D CAD w SOLIDWORKS będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

 

 


Interesujesz się projektowaniem produktów i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO oprogramowania?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń+48 22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.