Szkolenia inżynierskie DPS Software ze Znakiem Jakości TGLS Quality Alliance

TGLS Quality Alliance - Szkolenia SOLIDWORKS | DPS Software

Z dumą informujemy o przyznaniu DPS Software Znaku Jakości TGLS Quality Alliance dla instytucji szkoleniowej.  Zdobycie tego prestiżowego Certyfikatu poprzedzone było szczegółowym audytem fundacji The Global Language System Polska. Sprawdzano m.in. kwalifikację kadry trenerskiej, wyposażenie sal szkoleniowych, formalności dopełniane przy podpisywaniu umów czy doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Audyt obejmował także dokładną analizę jakości usług.

Znajdź nas w Bazie Usług Rozwojowych i otrzymaj dofinansowanie

Przyznanie znaku jakości jest jednoznaczne z wpisaniem DPS Software do Bazy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. To ogólnodostępna bezpłatna baza ofert usług rozwojowych, takich jak szkolenia, kursy czy studia podyplomowe, dzięki którym instytucje i osoby prywatne mogą rozwijać swoje kompetencje oraz realizować zamierzone cele edukacyjne i biznesowe.

Znak Jakości TGLS Quality Alliance - azy Usług Rozwojowych Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Baza jest transparentnym źródłem wiedzy o najlepszych szkoleniach dostępnych na polskim rynku. Użytkownik szukający usługi szkoleniowej bez problemu wyszuka ofertę dopasowaną do swoich potrzeb. Ma również możliwość zamówienia oferty „szytej na miarę”. Po odbyciu szkolenia wystawia ocenę, która jest dodatkowym elementem pomocnym w procesie wyboru usługi lub Podmiotu świadczącego usługi rozwojowe dla innych użytkowników.

Baza Usług Rozwojowych umożliwia także dofinansowanie kosztów uczestnictwa w szkoleniach. Dostawcami usług rozwojowych w ramach systemów finansowania mogą być tylko i wyłącznie podmioty zweryfikowane przez PARP, który dba o dostarczanie wysokiej jakości usług publicznych dla przedsiębiorców.

Szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojowych to dla przedsiębiorcy gwarancja wyboru dobrego i rzetelnego partnera, który prowadzi usługi na najwyższym poziomie – mówi Anna Grabowska, koordynatorka Działu Szkoleń DPS Software – Co więcej, na usługi zamieszczone w Bazie Usług Rozwojowych mikro, mały lub średni przedsiębiorca pozyska dofinansowanie w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych, którymi zarządzają poszczególne Urzędy Marszałkowskie.

DPS Software od ponad 22 lat kształci z zakresu oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM. W zależności od pakietu oprogramowania, dobieramy rodzaj i zakres szkolenia tak, aby w pełni dostosować proces kształcenia pod indywidualne preferencje Klienta. Tylko w ciągu ostatnich czterech lat przeszkoliliśmy ponad 6 tysięcy osób. Szkolenia prowadzimy w 6 lokalizacjach (Warszawa, Katowice, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Rzeszów) lub w miejscu wskazanym przez Klienta.

Skontaktuj się z Działem Szkoleń DPS Software

Zapraszamy do kontaktu z Anną Grabowską, koordynatorką Działu Szkoleń DPS Software, która udzieli informacji o dostępnych szkoleniach oraz możliwości ich dofinansowania.

Masz dodatkowe pytania dotyczące dofinansowanych szkoleń CAD/CAM/CAE/PDM np. z SOLIDWORKS, SOLIDCAM, Alphacam, Swood? Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +48 601 240 070.