DOKŁADNOŚĆ I KONTROLA NAD OBRABIARKAMI CNC | SURFCAM

Narzędzie jest zaawansowanym programem 3D CAM zawierającym wiele funkcji przy jednoczesnej łatwości użycia. Bezkonkurencyjne doświadczenie zawarte w SURFCAM może pomóc twojemu biznesowi na większą produktywność i większe zyski.

UCZ SIĘ SZYBKO, PRACUJ EFEKTYWNIE, DZIAŁAJ WYDAJNIE

Oprogramowanie SURFCAM łączy łatwość obsługi z bogatymi możliwościami dostosowania do indywidualnych potrzeb, dzięki czemu nowi użytkownicy szybko uczą się obsługi programu, a doświadczeni pracują w nim bardziej efektywnie. Dzięki temu prostemu, ale także wydajnemu oprogramowaniu, każda firma może urzeczywistnić nawet najbardziej śmiałe wizje produktów.

Interfejs

Surfcam interfejs
Surfcam interfejs
Surfcam interfejs
Surfcam interfejs
Surfcam interfejs
Surfcam interfejs

Wideo

Podstawowe funkcje systemu

Frezowanie produktywne. Moduł frezowania pozwala użytkownikowi na korzystanie z różnych rodzajów geometrii. Modele drutowe, bryłowe oraz złożenia są używane nie tylko w obróbce 3-osiowej lecz także ułatwiają generowanie ścieżek narzędzia przy obróce 2,5 i 5-osiowej.
Obróbka 4 i 5-osiowa. Oprogramowanie łączy ze obróbkę 4 i 5-osiową symultaniczną z obróbką frezarską i frezarsko-tokarską. Pozwala zaprojektować wieloosiowe i złożone strategie obróbkowe dla elementów o skomplikowanych kształtach, które wymagają specjalnego oprzyrządowania.
Workflow.Automatyzacja w oprogramowaniu Surfcam pozwala skrócić czas przygotowania obróbki do kilku minut. Menadżer strategii jest łatwym, intuicyjnym w użytkowaniu programem, który pozwala zbudować tzw. diagramy przepływu opisujące proces przygotowania obróbki dla wdrażanego detalu. Proces modelowania strategii opiera się na budowaniu schematów blokowych z gotowych elementów.
Toczenie. Moduł obróbki tokarskiej w oprogramowaniu Surfcam wspiera obrabiarki o zróżnicowanej konfiguracji: tokarki 2-osiowe, dwuwrzecionowe, z magazynami rewolwerowymi lub z dodatkowymi osiami C, Y i B. Ponadto moduł obsługuje centra tokarskie i tokarsko-frezarskie. Wspiera obróbkę planowania, wytaczania i wiercenia generując kod dedykowany dla danego sterowania bądź kod z normami ISO.
Frezowanie/toczenie. Zastosowanie konika, podtrzymki, przeciw wrzeciona, podwójnych głowic wraz z możliwością ruchu w osi C, CY oraz w osi B jest podstawową regułą w obróbce na dzisiejszych wielozadaniowych obrabiarkach. Tak uzbrojone maszyny są podatne na wystąpienie kolizji podczas obróbki, której można uniknąć przy użyciu SURFCAM.
Strategia Wave. Najlepsze rozwiązanie dla obróbki ze zwiększonym posuwem i prędkością obrotową narzędzia. Strategia wprowadza nową jakość i zwiększa wydajność obróbki eliminując wady cyklu zgrubnego. Podstawowy cykl frezowania zgrubnego pozwala na generowanie równoległych, spiralnych i koncentrycznych ścieżek narzędzia.
Wire EDM. Surfcam Wire EDM jest wiodącym oprogramowanie specjalizującym się w wycinaniu drutowym. Został opracowany specjalnie na potrzeby branży mechaniki precyzyjnej. Intuicyjne środowisko i zintegrowana baza postprocesorów wspomaga przygotowanie skomplikowanej obróbki na maszyny zwane drutówkami.

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt