SURFCAM TrueMill – oprogramowanie, które wpływa na wzrost Twojego biznesu

Narzędzie Surfcam z technologiąTrueMill

SURFCAM TrueMill jest zaawansowanym programem 3D CAM

Dokładność i kontrola nad obrabiarkami CNC – tym charakteryzuje się oprogramowanie SURFCAM posiadający technologie TrueMill.

Najważniejsze cechy systemu SURFCAM to:

  • Technologia TRUEMILL pozwalająca na wydajne frezowanie
  • Generowanie dokładnej obróbki powierzchniowej 3D
  • Szerokie możliwości modułu frezowania 4- i 5-cioosiowego

SURFCAM 2-osiowy

jest systemem bardzo opłacalnym kosztowo, wysoka wydajność pakietu CAM oraz obszerna biblioteka strategii obróbczych. Bardzo wydajna obróbka zgrubna TRUEMill umożliwia usuwanie materiału w zwiększonym tempie, nawet 5x, jednocześnie przedłużając trwałość narzędzia skrawającego.

SURFCAM 3-osiowy

zapewnia połączenie zaawansowanych funkcji z łatwością obsługi. Generowanie wydajnych ścieżek, nawet najbardziej skomplikowanych powierzchni. Strategie obróbki szybkościowej minimalizują ruchy szybkie oraz optymalizują ruch narzędzia zapewniając wysoką jakość powierzchni.

SURFCAM oferuje obróbki w 4/5 osiach jednocześnie

uwzględniając ruch narzędzia i weryfikację ścieżki. Dokładna kontrola ruchu narzędzia osiągana jest w każdym punkcie geometrii, zapewniając bezpieczne ruchy maszyny. System 4 i 5 osiowy wspiera wszystkie typy narzędzi dla kontroli kolizji, unikania podcięć, przerywanej ścieżki narzędzia oraz inne.

SURFCAM Toczenie i obróbki tokarsko-frezarskie

zapewnia wsparcie dla wszystkich wymagań użytkownika w aspektach toczenia: od obróbki zgrubnej po wykończenie powierzchni. Strategie zawierają toczenie kształtu, nacinanie rowków oraz toczenie gwintu. SURFCAM wspiera cykle wiercenia dla szybszego i łatwiejszego wygenerowania kodu na maszynę CNC.

Surfcam moduł frezarski ścieżka obróbki - technologia truemill

SURFCAM Wycinanie drutem (WEDM)

zawiera trzy unikalne strategie, które zaspakajają wymagania obróbki drutem.

SURFCAM SOLIDWORKS

SOLIDWORKS™ Part Design Only (PDO) lub Part Design & Assemblies (PDA) to dwie dodatkowe opcje dla klientów potrzebujących światowej klasy systemu 3D do modelowania bryłowego. Klienci SURFCAM jako wartość dodaną otrzymują połączenie pomiędzy ścieżką w SURFCAM oraz częściami lub złożeniami w SOLIDWORKS, łącząc projektowanie z wytwarzaniem.

TrueMill

jest technologią generowanie obróbki CNC, która pozwala na frezowanie z dużą wydajnością bez niebezpieczeństwa zniszczenie narzędzia. TrueMill pozwala na zwiększenie posuwu 2-4 razy, używanie 2-4 razy większej głębokości skrawania oraz wydłużenie 2-4 razy okresu trwałości narzędzi. Najistotniejszą cechą  tej technologi jest skrócenie czasów obróbki nawet o 80%.


 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.