Studenci zdają certyfikat SOLIDWORKS CSWA i CSWP

Studencki certyfikaty SOLIDWORKS od DPS Software

Do egzaminu Certified SOLIDWORKS Associate oraz Certified SOLIDWORKS Professional przystępują studenci z całej Polski. W ten sposób weryfikują zdobytą wiedzę z zakresu projektowania 3D. DPS Software dostarcza oprogramowanie SOLIDWORKS do większości uczelni w Polsce i dodatkowo wspiera w organizacji certyfikatów dostarczając bezpłatne kody CSWA i CSWP dla kół naukowych.

Sobota 25.02.2017, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferu Technologii, odbyła się kolejna certyfikacja członków Koła Naukowego Konstruktor

  • Prawie 30 osób podeszło do certyfikatów CSWA, CSWP i CSWP – Drawing Tools
  • Studenci przygotowywali się poprzez cykl szkoleń wewnętrznych prowadzonych przez prezesa koła Konstruktor

Certyfikacja SOLIDWORKS Koło Naukowe Konstruktor

Koło Naukowe Konstruktor z Politechniki Warszawskiej

 

Środa 03.03 i czwartek 04.03 – certyfikacja członków Koła Biomech

  • 70 osób podeszło do certyfikatu CSWA
  • Studenci przygotowywali się na szkoleniach wewnętrznych przygotowanych przez koło Biomech

Certyfikat SOLIDWORKS CSWA i CSWP

Egzamin certyfikujący z SOLIDWORKS

Certyfikat SOLIDWORKS CSWA Provider dla wykładowców

Oprócz studentów również prowadzący zajęcia z SOLIDWORKS zdają certyfikaty m. in. SOLIDWORKS Accredited Educator. SOLIDWORKS TECE (Technology Educator Competency Exam) potwierdza umiejętność prowadzenia zajęć z zakresu 3D CAD, symulacji i zrównoważonego projektowania. Egzamin jest bezpłatny dla nauczycieli szkół i uczelni, które posiadają ważną subskrypcję. Więcej informacji znajduje się na tej stronie.


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś przeprowadzić certyfikat SOLIDWORKS na swojej uczelni?  Twoje koło naukowe jest zainteresowane oprogramowaniem SOLIDWORKS?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: