Strefa wystawców DPS Forum 2017. Innowacyjne drukarki 3D

strefa wystawców dps forum 2017 drukarka mark two

Podczas tegorocznego DPS Forum 2017 w specjalnej strefie wystawców pojawi się firma 3D Services, dystrybutor pierwszej na świecie drukarki 3D zdolnej do wydruku kompozytowego z użyciem ciągłych włókien.

Drukarka Mark Two, produkowana przez MarkForged, pozwala na drukowanie części, które są 27 razy sztywniejsze i 5 razy silniejsze w porównaniu do wydruków innych sprzętów dostępnych na rynku. Mark Two daje możliwość tworzenia części z różnego rodzaju materiału, który jest unikalnie dobrany do poszczególnych zastosowań.

Co oferuje drukarka Mark Two?

  • 40% szybsze drukowanie
  • Usprawnienia w oprogramowaniu
  • Lepsza konstrukcja
  • Materiały najwyższej jakości
  • Drukowanie za pomocą włókien takich jak High Temp Fiberglass Filament – Wysoko Temperaturowe Włókno Szklane, kevlaru, karbonu oraz zwykłe włókno szklane

3D Services zajmuje się sprzedażą sprzętu i oprogramowania, dzięki któremu możemy drukować wszystko od prototypów po części do produkcji oraz końcowe części mechaniczne o wysokiej wytrzymałości i precyzji, urządzenia zaciskowe, uchwyty i narzędzia przemysłowe. Przedsiębiorstwo w 2016 roku rozpoczęło współpracę z MarkForged i jest jedynym autoryzowanym dystrybutorem drukarek 3D, filamentów oraz akcesoriów tej firmy w Polsce.

 

Podczas DPS Forum 2017 w specjalnej strefie wystawców zaproszone firmy zaprezentują innowacyjne produkty i sprzęt, w tym nowoczesne pojazdy, oprogramowanie komputerowe dla inżynierów i technologie ze świata druku i skanowania 3D.

Konferencja CAD 3D SOLIDWORKS 2017 - DPS Forum 2016

DPS Forum 2017 odbędzie się w środę, 18 października na stadionie PGE Narodowy. Więcej informacji o wydarzeniu, program konferencji i formularz rejestracyjny są dostępne pod adresem www.dpsforum.pl