Startuje “Roadshow Produkcyjny 2019” – zapraszamy

Roadshow Produkcyjny 2019 - zapraszamy

Poznaj pełną gamę rozwiązań dla firm produkcyjnych – począwszy od projektu i dokumentacji, poprzez procesy biznesowe, takie jak zarządzanie sprzedażą, magazynem, kadrami czy finansami, skończywszy na zarządzaniu produkcją.

Zapisz się na Roadshow

Podczas naszego Roadshow zobaczysz kompletny proces powstania produktu, realizowany w firmie produkcyjnej. Rozpoczniemy od projektu oraz importu/eksportu indeksów oraz list materiałowych.

Dowiesz się w jaki sposób Twoje rozwiązanie CAD, takie jak SOLIDWORKS. Solid Edge czy Autodesk Inventor, może zostać powiązane z systemem ERP oraz jak sprawnie zarządzać dokumentacją projektową.

Kolejnym krokiem będzie poznanie kompletnych rozwiązań Sage Symfonia ERP w zakresie zarządzania magazynem, sprzedażą oraz produkcją. Cały pokaz będzie przygotowany zarówno z perspektywy pracownika/operatora, który obsługuje jedynie poszczególne elementy procesów, jak i dyrektora czy prezesa – który powinien mieć natychmiastowy dostęp raportów Business Inteligence, w celu diagnozy sytuacji finansowej firmy, sprawdzenia rentowności danych klientów czy zleceń produkcyjnych.

Roadshow Produkcyjny 2019 - zapraszamy

Podczas Roadshow dowiesz się i zobaczysz :

  • jakie są propozycje DPS Software dla nowoczesnych firm produkcyjnych,
  • rozwiązanie SOLIDWORKS PDM, pozwalające na łatwe i bezproblemowe zarządzanie dokumentacją projektową dla takich systemów jak SOLIDWORKS, DRAFTSIGHT, czy Autodesk AutoCAD i Inventor,
  • rozwiązanie ERP+ łączące świat systemów CAD z systemami klasy ERP,
  • portfolio rozwiązań Sage Symfonia ERP, ze szczególnym nastawieniem na procesy odbywające się w branży produkcyjnej, czyli moduły takie jak Handel, Produkcja, Panele Meldunkowe czy Business Inteligence,
  • nowoczesny sprzęt wykorzystywany w firmach produkcyjnych – tablety, kolektory danych, czytniki oraz panele meldunkowe.

W trakcie Roadshow chcielibyśmy również poruszyć ważny temat finansowania inwestycji i opowiedzieć o nowych formach zakupu oprogramowania, takich jak leasing czy subskrypcja licencji, dzięki którym finansowa bariera wejścia w nowy system informatyczny znacząco się obniża.

Roadshow Produkcyjny 2019 odwiedzi następujące lokalizacje :

Mapa miejscowości Roadshow Produkcyjne 2019

Zapisy na Roadshow Produkcyjny 2019 są bezpłatne, liczba miejsc jest ograniczona. Więcej informacji, rejestracja, godziny oraz agenda dostępne są na stronie sage.dps-software.pl. Zapraszamy do udziału!

Zapisz się na Roadshow

Partnerzy Wydarzenia

Sage - partner Roadshow Produkcyjny
SolidWorks - partner Roadshow Produkcyjny
Posnet - partner Roadshow Produkcyjny
Eastsoft - partner Roadshow Produkcyjny
Logo Senetic

 

Patronat Medialny

Erp-View.pl - partner Roadshow Produkcyjny
Polski Przemysł - partner Roadshow Produkcyjny
CAD.pl - partner Roadshow Produkcyjny