Patronujemy wydarzeniu Start Design!-Up 6-9 marca 2018 – zapraszamy do Poznania

start-DESIGN!-up - wystawa startupów podczas arena Design

Po raz pierwszy na arena DESIGN! odbędzie się prezentacja wyjątkowych start-upów z Polski, w których design jest jednym z ważniejszych czynników wpływających na rynkowy sukces. Przyjdź, porozmawiaj z twórcami, przetestuj! Zapraszamy na wystawę start-DESIGN!-up oraz panel dyskusyjny w którym udział weźmie Adrian Czapla, specjalista ds. edukacji i start-upów w DPS Software.

W trakcie jubileuszowej 10 edycji arena DESIGN, która jest miejscem spotkań biznesowych producentów i projektantów, a także przestrzenią prezentacji najbardziej aktualnych osiągnięć w dziedzinie designu odbędzie się równolegle wydarzenie Start Design!-Up.  Towarzyszyć mu będzie interaktywna wystawa start-design!-up najciekawszych, wyselekcjonowanych przez redakcję Take Me To Design oraz Design/Biznes przedsięwzięć biznesowo-designerskich w Polsce. Będzie to prezentacja polskich start-upów, na której można będzie spotkać ich twórców. Na wystawie zaprezentowane zostaną:

Wystawcy Start Design!-Up
Wystawcy Start Design!-Up

Wystawa będzie interaktywna – każdy zwiedzający będzie mógł sprawdzić jak działa pokazywany produkt, porozmawiać z twórcą lub projektantem. Ekspozycja będzie dostępna przez cały czas targów czyli od 6 do 9 marca 2018.

Panel dyskusyjny „Pokolenie designu, czyli jak wzornictwo pomaga start-upom”

W programie targów arena DESIGN znajdzie się także panel dyskusyjny o projektowaniu innowacyjnych pomysłów opartych na designie, wsparciu takich przedsięwzięć oraz budowaniu sukcesu biznesowego dzięki dobremu projektowi. Podczas dyskusji prowadzonej przez Piotra Sawczuka (Take Me To Design) wystąpią między innymi Marcin Joka (twórca Photona), Kamil Laszuk (twórca Musicona), Beata Paszke Sobolewska(twórca Torqway), Adrian Czapla (specjalista d/s edukacji i startupów, DPS Software)  i Prof. Marek Adamczewski (z ASP w Gdańsku, od lat zaangażowany w promowanie wzornictwa). Panel dyskusyjny odbędzie się pierwszego dnia wydarzenia 06.03.2018 o godz. 14:00.

 

 

Kino Designu

Podczas trwania arena DESIGN we strefie FORUM odbywa się wiele ciekawych prelekcji, spotkań, wykładów, paneli dyskusyjnych. W przerwach odbywać się będą projekcje wywiadów z kanału YouTube TAKE ME TO DESIGN  ze znanymi osobami ze świata projektowego. Między innymi: Karimem Rashidem, Tomkiem Rygalikiem, Ewą Minge, Fernando Menisem, Robertem Majkutem oraz wieloma innymi projektantami.

Organizatorzy Wydarzenia

Organizatorzy Start Design!-Up

Partnerzy Wydarzenia

Partnerzy Wydarzenia Start Design Up