Zadebiutowała nowa linia stacji roboczych HP Z2 G4 – od sierpnia w ofercie DPS Software

Nowe stacje robocze HP Z2 G4

Firma HP Inc. przedstawiła najnowszą generację podstawowych, a jednocześnie najmocniejszych w swojej klasie stacji roboczych, przeznaczonych np. dla projektantów. Nowa linia HP Z oferuje wysoką wydajność w przystępnej cenie oraz certyfikowaną zgodność z najpopularniejszym oprogramowaniem CAD 3D SOLIDWORKS, z zachowaniem pełnej mocy graficznej, możliwości rozbudowy, komfortu użytkowania i bezpieczeństwa.

„Tym, czego najczęściej domagają się specjaliści i inni wymagający użytkownicy, są wydajne komputery PC, które zaprojektowano pod kątem ich potrzeb. Nasza nowa oferta HP Z rozwiązuje ten problem, dostarczając najpotężniejsze na świecie stacje robocze w swojej klasie – powiedziała Gwen Coble, director, Workstations, Thin Clients, Retail Solutions and Immersive Computing, EMEA, HP Inc. – Nowa linia HP Z  to połączenie wydajności, elastycznych opcji konfiguracji oraz zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa.

Nowe modele HP Z2 MiniHP Z2 Small Form Factor i HP Z2 Tower, a także HP EliteDesk 800 Workstation Edition, to najbezpieczniejsze na świecie i najłatwiejsze w zarządzaniu stacje robocze. Wbudowane zabezpieczenia zapewniają skuteczną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Klienci zyskują zaawansowaną ochronę dzięki zabezpieczeniom sprzętowym, takim jak HP Sure Start Gen43oraz HP Sure Run, które podtrzymują działanie kluczowych procesów, nawet jeśli złośliwe oprogramowanie próbuje je zatrzymać. Ponadto pakiet HP Manageability Kit Gen 2 pozwala łatwo zarządzać wieloma urządzeniami.

HP Z2 G4 mini tower elitedesk

Zastosowanie najnowszych procesorów oraz pamięci

Wszystkie stacje robocze HP Z2 zostały zaprojektowane pod kątem długiej pracy, obsługują szybkie połączenia Thunderbolt™ 3 i oferują szeroką gamę certyfikatów zgodności z najpopularniejszymi profesjonalnymi aplikacjami. Narzędzie HP Performance Advisor pomaga zoptymalizować oprogramowanie i sterowniki, a użytkownicy mogą skorzystać z procesorów Intel® Xeon® i pamięci ECC, aby zyskać jeszcze większą niezawodność. Możliwość dostosowywania, rozszerzania, zwiększania wydajności oraz dodawania opcji wejścia-wyjścia oznacza, że stacji roboczych HP Z można używać przez długie lata.

HP Z2 Mini G4

To najmocniejsza na świecie stacja robocza typu mini, zapewnia wysoką wydajność, ukrytą w niezwykle małej obudowie. W porównaniu z HP Z2 Mini poprzedniej generacji oferuje dwukrotnie większą moc grafiki. Użytkownicy mogą wykorzystać moc obliczeniową kart graficznych NVIDIA® Quadro® P600 lub NVIDIA Quadro P1000 GPU. Opcjonalnie dostępna jest również karta graficzna AMD Radeon Pro™ WX4150. HP Z2 Mini jest najcichszą na świecie stacją roboczą typu mini.

Wszechstronna i niewielka konstrukcja pozwala zainstalować ją pod biurkiem, za monitorem albo w stelażu – standardowy stelaż 42U może pomieścić nawet 56 stacji roboczych HP Z2 Mini przy użyciu specjalnego uchwytu mocującego. Elastyczne opcje wejścia-wyjścia umożliwiają skonfigurowanie systemu do obsługi tradycyjnych portów szeregowych, różnorodnych urządzeń peryferyjnych oraz nawet sześciu ekranów. Pozwala to stworzyć idealną konfigurację na potrzeby biura, sklepu czy centrum danych. Zwiększona niezawodność HP Z2 G4 Mini, pierwszej na świecie stacji robocza typu mini z sześciordzeniowymi procesorami Intel® Xeon®, pozwala bez obaw wdrażać ją w środowiskach krytycznych.

HP Z2 mini G4 z monitorem

HP Z2 Tower G4

HP Z2 Tower G4, najmocniejsza na świecie podstawowa stacja robocza, zaprojektowana pod kątem złożonych obciążeń roboczych, takich jak BIM i rendering. W najmocniejszych konfiguracjach oferuje grafikę Ultra 3D i najnowsze procesory Intel® Core™ lub Intel® Xeon®. HP Z2 Tower poradzi sobie z wymagającymi projektami 3D dzięki mocy graficznej zwiększonej o ponad 60 proc. w porównaniu z poprzednią generacją. Duża częstotliwość taktowania zapewnia pełną wydajność nawet przy największych obciążeniach.

Nowa obudowa jest wyposażona w specjalne uchwyty, które ułatwiają przenoszenie i jest o 13 proc. mniejsza w porównaniu z poprzednią generacją. Aby zwiększyć niezawodność, w HP Z2 Tower i SFF można zainstalować opcjonalny filtr przeciwkurzowy HP, który zapewnia utrzymanie czystości wewnątrz urządzenia nawet w hali fabrycznej albo w pobliżu maszyn. Podwójne gniazda M.2 pozwalają użytkownikom zainstalować pamięć masową wysokiej klasy oraz opcjonalne, samoszyfrujące się dyski, które uniemożliwiają nieautoryzowany dostęp do cennych danych.

HP Z2 G4 Tower

HP EliteDesk 800 Workstation Edition

Z myślą o użytkownikach, którzy chcą pracować na komputerze stacjonarnym obsługującym wymagające oprogramowanie, firma HP stworzyła HP EliteDesk 800 Workstation Edition. Ten najbardziej ekonomiczny komercyjny desktop jest idealny dla tych, którzy potrzebują stacji roboczej do pracy z profesjonalnymi aplikacjami niezależnych producentów oprogramowania.

Zaprojektowany pod kątem projektowania i prototypowania 2D/3D, desktop z certyfikatami SOLIDWORKS oferuje użytkownikom wysoką wydajność, która jest niedostępna w typowych komputerach biznesowych. Jest również fabrycznie zoptymalizowany pod kątem aplikacji VR i pozwala deweloperom VR realizować ich wizje z wykorzystaniem karty graficznej NVIDIA GeForce® GTX 1080. HP EliteDesk 800 Workstation Edition oferuje specjalne wsparcie dla użytkowników stacji roboczych oraz szerokie możliwości rozbudowy.

HP EliteDesk 800 Z2 G4

Dostępność nowych stacji

Wszystkie nowe modele z serii G4 mają być dostępne w sierpniu 2018 roku.

Stacje Robocze dla SOLIDWORKS HP Z2 G4


Zainteresował Cię przedstawiony temat i widzisz stacje robocze HP Z2 G4 w swojej firmie?  Chciałbyś otrzymać więcej szczegółowych informacji?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.