SpaceMouse Compact – precyzyjny i kompaktowy manipulator od 3DConnexion

3Dconnexion SpaceMouse Compact

Nowy model myszy 3D przejął od poprzedników to co najlepsze, a niedoskonałości zostały poprawione. Czy to najlepsza wersja najmniejszego, o klasycznym, kompaktowym kształcie, manipulatora 3D?

3Dconnexion wprowadziło do sprzedaży SpaceMouse Compact, który zastąpił sprzedawanego od 2006 roku SpaceNavigatora. Produkt ten zrewolucjonizował podejście do tematu narzędzi do nawigacji w 3D zarówno przez swoją funkcjonalność,  jak i bardzo przystępną cenę.  SpaceNavigator w rękach tysięcy użytkowników sprawdził się idealnie w wizualizacji modeli i scen 3D oraz do mniejszych zadań i prac projektowych CAD. Produkt przez prawie 12 lat istnienia na rynku nie zmienił ani swojej wysokiej funkcjonalności, ani niskiej ceny. Jednak z biegiem lat, w odpowiedzi na zgłoszenia użytkowników, wymagał poprawy pewnych detali. Owocem procesu zmian i dążenia do idealnego produktu jest model SpaceMouse Compact!

SpaceMouse Compact wygląd

Główne właściwości SpaceMouse Compact to opatentowany przez 3Dconnexion czujnik z technologią sześciu stopni swobody ruchu (6DoF) i dwa dowolnie programowalne klawisze. Czujnik pozwala precyzyjnie nawigować modelami i widokami 3D we wszystkich głównych aplikacjach CAD w tym SOLIDWORKS.

Inżynierowie dopracowali  mechanikę przycisków funkcyjnych. Ergonomiczne, doskonale umiejscowione na manipulatorze otwierają menu radialne specyficzne dla SOLIDWORKS. Takie menu zapewnia bezpośredni dostęp aż do ośmiu ulubionych komend aplikacji i środowiska, co w znaczny sposób ułatwia i przyspiesza pracę.

Menu Radialne SOLIDWORKS Manipulator SpaceMouse Compact 3DConnexion

SpaceMouse Compact o klasycznym, kompaktowym kształcie jest wystarczająco mały, aby zmieścić się na każdym biurku, a duża, stalowa podstawa zapewnia stabilność urządzenia, co z kolei gwarantuje precyzyjną nawigację 3D. Dzięki oprogramowaniu 3DxWare 10 możesz łatwo stworzyć swoje własne menu radialne w ciągu kilku chwil. Manipulator jest kompatybilny z systemami Microsoft ® Windows oraz macOS.

SpaceMouse Compact

Manipulator 3DConnexion to idealne narzędzie dla nowoczesnych inżynierów, architektów i projektantów, służące do przeglądania projektów oraz wspomagające projektowanie 3D za niewielką cenę. Skontaktuj się z nami i zapytaj o promocyjną ofertę na zakup manipulatora.


 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.