ŁATWA INTEGRACJA PROJEKTÓW MECHANICZNYCH I ELEKTRONICZNYCH

SOLIDWORKS PCB to narzędzie umożliwiające współdzielenie danych projektowych pomiędzy konstruktorami elektroniki a konstruktorami od mechaniki. Jeden interfejs, jedno okno programu, szybka i łatwa wymiana informacji między działami. SOLIDWORKS PCB to niezależny produkt do tworzenia płytek obwodu drukowanego (PCB), który zapewnia dwukierunkowe połączenie między nakładkami MCAD i ECAD. SOLIDWORKS PCB umożliwia użycie płytek obwodu drukowanego w złożeniu SOLIDWORKS, zmniejszając konieczność tworzenia prototypów. Funkcja synchronizacji umożliwia wykrycie problemów związanych m.in. ze złym umiejscowieniem otworów montażowych i zakłóceniami mechanicznymi w obrębie złożenia.

LICENCJE SOLIDWORKS PCB:
  • SOLIDWORKS PCB – zawierający oprogramowanie do projektowania płytek PCB oraz dodatek do 3D CAD SOLIDWORKS dający pełnię możliwości projektowania płytek w środowisku 3D. Dodatkowymi wartościami programu jest możliwość pracy w jednym oknie SOLIDWORKS’a. Istotny jest fakt, że cała współpraca odbywa się bez konieczności eksportu i importu danych. A to wszystko wsparte jest systemem SVN do zarządzania wersjami projektów.
  • SOLIDWORKS PCB CONNECTOR – dający możliwość zintegrowania posiadanej licencji ALTIUM DESIGNER z naszym 3D CAD SOLIDWORKS. Dzięki temu, aktualni klienci ALTIUM nie muszą rezygnować z zakupionego wcześniej programu.

Interfejs

Wideo

Funkcjonalności

SOLIDWORKS PCB Altium Electrical


Pozostałe produkty z tej kategorii

SOLIDWORKS 3D

Wykorzystanie zaawansowanych modeli 3D pozwala na szybkie wprowadzenie koncepcji na rynek

SOLIDWORKS MBD

Praca bez rysunków płaskich redukuje czasochłonne procesy 2D i eliminuje potencjalne problemy

SOLIDWORKS Inspection

Łatwiejsze tworzenie rysunków kontrolnych i raportów, prostsza kontrola części i wyższa jakość

SOLIDWORKS Conceptual Designer

Łatwiejsze projektowanie koncepcyjne pozwala na skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek

SOLIDWORKS Industrial Designer

Łatwiejsze projektowanie przemysłowe i zwiększona innowacyjność to sposób na zyskanie przewagi na rynku

SOLIDWORKS Composer

Projektowanie i tworzenie elementów komunikacji technicznej, wizualizacji, ilustracji, instrukcji

SOLIDWORKS Electrical

Integracja procesów projektowania schematów elektrycznych i 3D CAD w czasie rzeczywistym

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha