ŁATWA INTEGRACJA PROJEKTÓW MECHANICZNYCH I ELEKTRONICZNYCH

SOLIDWORKS PCB to narzędzie umożliwiające współdzielenie danych projektowych pomiędzy konstruktorami elektroniki a konstruktorami od mechaniki. Jeden interfejs, jedno okno programu, szybka i łatwa wymiana informacji między działami. SOLIDWORKS PCB to niezależny produkt do tworzenia płytek obwodu drukowanego (PCB), który zapewnia dwukierunkowe połączenie między nakładkami MCAD i ECAD. SOLIDWORKSW PCB umożliwia użycie płytek obwodu drukowanego w złożeniu SOLIDWORKS, zmniejszając konieczność tworzenia prototypów. Funkcja synchronizacji umożliwia wykrycie problemów związanych m.in. ze złym umiejscowieniem otworów montażowych i zakłóceniami mechanicznymi w obrębie złożenia.

LICENCJE SOLIDWORKS PCB:
  • SOLIDWORKS PCB – zawierający oprogramowanie do projektowania płytek PCB oraz dodatek do 3D CAD SOLIDWORKS dający pełnię możliwości projektowania płytek w środowisku 3D. Dodatkowymi wartościami programu jest możliwość pracy w jednym oknie SOLIDWORKS’a. Istotny jest fakt, że cała współpraca odbywa się bez konieczności eksportu i importu danych. A to wszystko wsparte jest systemem SVN do zarządzania wersjami projektów.
  • SOLIDWORKS PCB CONNECTOR – dający możliwość zintegrowania posiadanej licencji ALTIUM DESIGNER z naszym 3D CAD SOLIDWORKS. Dzięki temu, aktualni klienci ALTIUM nie muszą rezygnować z zakupionego wcześniej programu.

Interfejs

Wideo

Funkcjonalności

SOLIDWORKS PCB Altium Electrical


Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane