PROSTSZA KONTROLA CZĘŚCI I WYŻSZA JAKOŚĆ

Przywiązanie do jakości nie powinno negatywnie odbijać się na kondycji firmy. Codzienne czynności związane z ręcznym tworzeniem dokumentacji do celów kontroli jakości to czysta strata czasu. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Inspection umożliwia uproszczenie procesu tworzenia dokumentacji kontrolnej, a także ułatwia realizację kontroli procesowej i zewnętrznej.

USPRAWNIJ PROCESY KONTROLI JAKOŚCI W FIRMIE

Firmowe działy kontroli jakości działają zgodnie z wyznaczonymi procesami kontroli jakości. Obejmują one zwykle tworzenie takich dokumentów, jak rysunki z odnośnikami, raporty kontrolne lub inne, dodatkowe materiały związane z kontrolą części.

Interfejs

Wideo

Funkcjonalności

Optyczne rozpoznawanie tekstu (OCR)
Rysunki techniczne są w wielu firmach dostarczane w formacie PDF lub TIFF. Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection korzysta z technologii optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) do odczytu i identyfikowania wymiarów nominalnych, tolerancji w obu kierunkach oraz określania rodzaju wymiarów (np. diametrycznych lub liniowych), co praktycznie eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania informacji i zmniejsza liczby błędów.Autonomiczna aplikacja SOLIDWORKS Inspection pozwala ponadto na tworzenie dokumentów kontrolnych bez względu na używany system CAD.

Podnoszenie jakości produktów
Dokumenty kontrolne umożliwiają znaczące usprawnienie procesów produkcyjnych, zmniejszenie ilości generowanych odpadów, skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek, podniesienie ich jakości i niezawodności.Łatwość obsługi oprogramowania SOLIDWORKS Inspection, integracja ze środowiskiem SOLIDWORKS CAD i dostępność w postaci autonomicznej aplikacji współpracującej z istniejącym systemem CAD to cechy, dzięki którym można łatwo wdrożyć to rozwiązanie, przeszkolić personel kontroli jakości i rozpocząć optymalizację procesów kontroli i nadzoru jakości.

Zgodność ze standardami branżowymi
Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection umożliwia znaczące skrócenie czasu potrzebnego na wygenerowanie raportów kontrolnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć raporty kontrolne zgodne z normami branżowymi (np. AS9102, PPAP, ISO 13485) lub za pomocą edytora szablonów opracować raport odpowiadający specyficznym wymogom danej firmy.Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection ułatwia ponadto unikanie błędów i niespójności związanych z praktyką ręcznego wprowadzania danych.


Pozostałe rozwiązania z kategorii projektowanie

SOLIDWORKS MBD

czytaj więcej

Praca bez rysunków płaskich redukuje czasochłonne procesy 2D i eliminuje potencjalne problemy

SOLIDWORKS Inspection

czytaj więcej

Łatwiejsze tworzenie rysunków kontrolnych i raportów, prostsza kontrola części i wyższa jakość

SOLIDWORKS 3DCAD

czytaj więcej

Dynamiczne rozwiązanie do zaawansowanego projektowania 3D CAD.

SOLIDWORKS Composer

czytaj więcej

Projektowanie i tworzenie elementów komunikacji technicznej, wizualizacji, ilustracji, instrukcji

SOLIDWORKS Electrical

czytaj więcej

Integracja procesów projektowania schematów elektrycznych i 3D CAD w czasie rzeczywistym

SOLIDWORKS DraftSight

czytaj więcej

Profesjonalny program do projektowania 2D i 3D oraz produkcji CNC. Tworzenie i edycja .DWG i .DXF.

SOLIDWORKS SWOOD

czytaj więcej

Oprogramowanie SWOOD to zestaw profesjonalnych rozwiązań CAD/CAM dla przemysłu meblarskiego

3DEXPERIENCE WORKS

czytaj więcej

Połączenie narzędzi SOLIDWORKS z mocą i dostępnością platformy 3DEXPERIENCE

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt z Doradcą 


Ważne informacje i promocje