PROSTSZA KONTROLA CZĘŚCI I WYŻSZA JAKOŚĆ

Przywiązanie do jakości nie powinno negatywnie odbijać się na kondycji firmy. Codzienne czynności związane z ręcznym tworzeniem dokumentacji do celów kontroli jakości to czysta strata czasu. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Inspection umożliwia uproszczenie procesu tworzenia dokumentacji kontrolnej, a także ułatwia realizację kontroli procesowej i zewnętrznej.

USPRAWNIJ PROCESY KONTROLI JAKOŚCI W FIRMIE

Firmowe działy kontroli jakości działają zgodnie z wyznaczonymi procesami kontroli jakości. Obejmują one zwykle tworzenie takich dokumentów, jak rysunki z odnośnikami, raporty kontrolne lub inne, dodatkowe materiały związane z kontrolą części.

Interfejs

Wideo

Funkcjonalności

Optyczne rozpoznawanie tekstu (OCR)
Rysunki techniczne są w wielu firmach dostarczane w formacie PDF lub TIFF. Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection korzysta z technologii optycznego rozpoznawania tekstu (OCR) do odczytu i identyfikowania wymiarów nominalnych, tolerancji w obu kierunkach oraz określania rodzaju wymiarów (np. diametrycznych lub liniowych), co praktycznie eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania informacji i zmniejsza liczby błędów.Autonomiczna aplikacja SOLIDWORKS Inspection pozwala ponadto na tworzenie dokumentów kontrolnych bez względu na używany system CAD.

Podnoszenie jakości produktów
Dokumenty kontrolne umożliwiają znaczące usprawnienie procesów produkcyjnych, zmniejszenie ilości generowanych odpadów, skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek, podniesienie ich jakości i niezawodności.Łatwość obsługi oprogramowania SOLIDWORKS Inspection, integracja ze środowiskiem SOLIDWORKS CAD i dostępność w postaci autonomicznej aplikacji współpracującej z istniejącym systemem CAD to cechy, dzięki którym można łatwo wdrożyć to rozwiązanie, przeszkolić personel kontroli jakości i rozpocząć optymalizację procesów kontroli i nadzoru jakości.

Zgodność ze standardami branżowymi
Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection umożliwia znaczące skrócenie czasu potrzebnego na wygenerowanie raportów kontrolnych. Wystarczy kilka kliknięć, aby utworzyć raporty kontrolne zgodne z normami branżowymi (np. AS9102, PPAP, ISO 13485) lub za pomocą edytora szablonów opracować raport odpowiadający specyficznym wymogom danej firmy.Oprogramowanie SOLIDWORKS Inspection ułatwia ponadto unikanie błędów i niespójności związanych z praktyką ręcznego wprowadzania danych.


Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha