ZYSKAJ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer (SWID) upraszcza proces projektowania koncepcyjnego i umożliwia osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Zadaniem projektanta przemysłowego jest tworzenie kształtów i form, które zyskają akceptację nabywców i staną się źródłem pozytywnych emocji. Te kształty są następnie wykorzystywane albo odtwarzane w innym pakiecie projektowym, gdzie dodawane są do nich mechaniczne i/lub elektryczne elementy w celu stworzenia finalnego produktu.

POŁĄCZENIE Z CHMURĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer pozwala na wydajną współpracę w procesie projektowania przemysłowego. Wiedza o produktach, przykłady zastosowania i pomysły projektowe mogą być rozproszone po geograficznie rozległej sieci interesariuszy od zespołu projektowego przez dostawców po klientów.

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha