ZYSKAJ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer (SWID) upraszcza proces projektowania koncepcyjnego i umożliwia osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Zadaniem projektanta przemysłowego jest tworzenie kształtów i form, które zyskają akceptację nabywców i staną się źródłem pozytywnych emocji. Te kształty są następnie wykorzystywane albo odtwarzane w innym pakiecie projektowym, gdzie dodawane są do nich mechaniczne i/lub elektryczne elementy w celu stworzenia finalnego produktu.

POŁĄCZENIE Z CHMURĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer pozwala na wydajną współpracę w procesie projektowania przemysłowego. Wiedza o produktach, przykłady zastosowania i pomysły projektowe mogą być rozproszone po geograficznie rozległej sieci interesariuszy od zespołu projektowego przez dostawców po klientów.

Wideo

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane