ZYSKAJ PRZEWAGĘ NAD KONKURENCJĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer (SWID) upraszcza proces projektowania koncepcyjnego i umożliwia osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Zadaniem projektanta przemysłowego jest tworzenie kształtów i form, które zyskają akceptację nabywców i staną się źródłem pozytywnych emocji. Te kształty są następnie wykorzystywane albo odtwarzane w innym pakiecie projektowym, gdzie dodawane są do nich mechaniczne i/lub elektryczne elementy w celu stworzenia finalnego produktu.

POŁĄCZENIE Z CHMURĄ

SOLIDWORKS Industrial Designer pozwala na wydajną współpracę w procesie projektowania przemysłowego. Wiedza o produktach, przykłady zastosowania i pomysły projektowe mogą być rozproszone po geograficznie rozległej sieci interesariuszy od zespołu projektowego przez dostawców po klientów.

Wideo

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane