ZINTEGROWANE PROJEKTOWANIE UKŁADÓW ELEKTRYCZNYCH

Coraz częściej w produktach stosuje się wbudowane elementy elektryczne, w tym układy zasilania, elementy sterowania przeznaczone dla użytkownika, skomplikowane okablowanie i wiązki przewodów. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Electrical upraszcza projektowanie układów elektrycznych dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwalającemu przyspieszyć projektowanie wewnętrznej architektury obwodów elektrycznych.

MNIEJ WAD FABRYCZNYCH I ODPADÓW

Po dodaniu do modelu trójwymiarowego zaprojektowanego schematu elektrycznego można sprawdzić, czy wszystkie elementy pasują i nie kolidują ze sobą, obliczyć długości, zaplanować oszczędne wykorzystanie materiału i zredukować ilość odpadów. Dokumentacja uaktualniana wraz ze zmieniającym się projektem jest spójniejsza i dokładniejsza, a ponadto zawiera mniej błędów.

Interfejs

SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs

 

Wideo

Funkcjonalności

Opracowywanie wiązek
Tworzenie schematycznych projektów wiązek w trójwymiarowym modelu z wykorzystaniem funkcji dwukierunkowej integracji w czasie rzeczywistym, wydajnego wyznaczania tras i spłaszczania oraz automatycznego tworzenia dokumentacji.

Automatyczne wyznaczanie trasy
Zaawansowana technologia SOLIDWORKS z rozwiniętą diagnostyką umożliwiająca proste, automatyczne wyznaczanie trasy przewodów, kabli i wiązek z poziomu modelu 3D CAD. Szczegółowe informacje o trasie są natychmiast dostępne dla wszystkich użytkowników projektu.

Synchronizacja w czasie rzeczywistym
Dane projektowe są dwukierunkowo synchronizowane w czasie rzeczywistym między schematem i trójwymiarowym modelem. Dzięki temu najważniejsze informacje, takie jak lista materiałów i dane projektowe, są spójne dla różnych dziedzin projektowania i wielu użytkowników.

Szafa elektryczna 3D
SOLIDWORKS łączy technologie SOLIDWORKS CAD i Electrical, by utworzyć spójne środowisko umożliwiające zaprojektowanie synchronizowanej w czasie rzeczywistym szafy elektrycznej 3D bez konieczności użycia zewnętrznych plików i przy wykorzystaniu istniejących danych CAD.

Eliminacja ukrytych kosztów
Dzięki dwukierunkowej integracji w czasie rzeczywistym modelu 3D i schematu elektrycznego można uniknąć błędów oraz dodatkowych kosztów, a także utworzyć jedną listę materiałów (LM) dla elementów elektrycznych i mechanicznych.

Mniej wad fabrycznych i odpadów
Po dodaniu do modelu trójwymiarowego zaprojektowanego schematu elektrycznego można sprawdzić, czy wszystkie elementy pasują i nie kolidują ze sobą, obliczyć długości, zaplanować oszczędne wykorzystanie materiału i zredukować ilość odpadów.


Pozostałe produkty z tej kategorii


Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane