ZINTEGROWANE PROJEKTOWANIE UKŁADÓW ELEKTRYCZNYCH

Coraz częściej w produktach stosuje się wbudowane elementy elektryczne, w tym układy zasilania, elementy sterowania przeznaczone dla użytkownika, skomplikowane okablowanie i wiązki przewodów. Oprogramowanie SOLIDWORKS® Electrical upraszcza projektowanie układów elektrycznych dzięki intuicyjnemu interfejsowi pozwalającemu przyspieszyć projektowanie wewnętrznej architektury obwodów elektrycznych.

MNIEJ WAD FABRYCZNYCH I ODPADÓW

Po dodaniu do modelu trójwymiarowego zaprojektowanego schematu elektrycznego można sprawdzić, czy wszystkie elementy pasują i nie kolidują ze sobą, obliczyć długości, zaplanować oszczędne wykorzystanie materiału i zredukować ilość odpadów. Dokumentacja uaktualniana wraz ze zmieniającym się projektem jest spójniejsza i dokładniejsza, a ponadto zawiera mniej błędów.

Interfejs

SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs
SOLIDWORKS Electrical interfejs

 

Wideo

Funkcjonalności

Opracowywanie wiązek
Tworzenie schematycznych projektów wiązek w trójwymiarowym modelu z wykorzystaniem funkcji dwukierunkowej integracji w czasie rzeczywistym, wydajnego wyznaczania tras i spłaszczania oraz automatycznego tworzenia dokumentacji.

Automatyczne wyznaczanie trasy
Zaawansowana technologia SOLIDWORKS z rozwiniętą diagnostyką umożliwiająca proste, automatyczne wyznaczanie trasy przewodów, kabli i wiązek z poziomu modelu 3D CAD. Szczegółowe informacje o trasie są natychmiast dostępne dla wszystkich użytkowników projektu.

Synchronizacja w czasie rzeczywistym
Dane projektowe są dwukierunkowo synchronizowane w czasie rzeczywistym między schematem i trójwymiarowym modelem. Dzięki temu najważniejsze informacje, takie jak lista materiałów i dane projektowe, są spójne dla różnych dziedzin projektowania i wielu użytkowników.

Szafa elektryczna 3D
SOLIDWORKS łączy technologie SOLIDWORKS CAD i Electrical, by utworzyć spójne środowisko umożliwiające zaprojektowanie synchronizowanej w czasie rzeczywistym szafy elektrycznej 3D bez konieczności użycia zewnętrznych plików i przy wykorzystaniu istniejących danych CAD.

Eliminacja ukrytych kosztów
Dzięki dwukierunkowej integracji w czasie rzeczywistym modelu 3D i schematu elektrycznego można uniknąć błędów oraz dodatkowych kosztów, a także utworzyć jedną listę materiałów (LM) dla elementów elektrycznych i mechanicznych.

Mniej wad fabrycznych i odpadów
Po dodaniu do modelu trójwymiarowego zaprojektowanego schematu elektrycznego można sprawdzić, czy wszystkie elementy pasują i nie kolidują ze sobą, obliczyć długości, zaplanować oszczędne wykorzystanie materiału i zredukować ilość odpadów.Aktualne promocje

Zaufali nam


Referencje – Video Case Study

Kontakt


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha