INNOWACJA W KOMUNIKACJI TECHNICZNEJ

Aplikacja SOLIDWORKS® Composer™ pomaga użytkownikom, w tym pracownikom bez doświadczenia inżynieryjnego, maksymalnie wykorzystać dane CAD 3D w procesie tworzenia dynamicznych treści graficznych, które w sposób jasny i zrozumiały przedstawiają nawet najbardziej skomplikowane produkty.

SZYBCIEJ WPROWADZAJ PRODUKTY NA RYNEK

Zmniejsz liczbę błędów, rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej ją aktualizuj w przypadku zmian projektowych. Twórz interaktywne wizualizacje 3D, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego programu SOLIDWORKS Composer Player. Dodawaj interaktywne elementy graficzne do materiałów szkoleniowych i używaj wiele innych funkcji oprogramowania!

Oprogramowanie SOLIDWORKS® Composer™ ułatwia pracę, udostępniając narzędzia, które pozwalają w przejrzysty i precyzyjny sposób zaprezentować projekty — sposób ich działania, montażu, obsługi oraz serwisowania. Intuicyjne oprogramowanie SOLIDWORKS Composer pozwala nawet mało zaawansowanym technicznie użytkownikom tworzyć zachwycające materiały 2D i 3D równolegle z toczącymi się pracami projektowymi, pomagając uprościć procesy i skrócić czas wprowadzania produktu na rynek.

Oprogramowanie SOLIDWORKS Composer pomaga:
  • Tworzyć dokładne i aktualne instrukcje montażu
  • Szybko opracowywać wysokiej jakości instrukcje obsługi i dokumentacje produktów
  • Opracowywać atrakcyjniejsze i ciekawsze materiały marketingowe — w tym również interaktywne klipy wideo
  • Opracowywać lepsze podręczniki konserwacji i materiały szkoleniowe, które pozwalają obniżyć koszty gwarancyjne
  • Uprościć proces dokumentacji tak, aby nadążał za zmianami i modernizacjami produktu

Interfejs

Wideo

Funkcjonalności

Szybkie publikowanie
SOLIDWORKS Composer umożliwia wiele możliwości, gdy chcemy przedstawić swoje projekty. Może to być zarówno plik HTML, PDF, grafika rastrowa (BMP, PNG czy TIFF), rysunki wektorowe (CGM, SVG, EPS), filmy (w tym ujęcia z lotu ptaka).

Wczesna dokumentacja
Rozpocznij tworzenie dokumentacji na wcześniejszym etapie projektu i szybciej aktualizuj ją w przypadku zmian projektowych, to znacznie ułatwi i przyspieszy pracę nad zaawansowanymi jak i tymi mniej skomplikowanymi projektami.

Interaktywne wizualizacje
Twórz interaktywne trójwymiarowe wizualizacje, które każdy może oglądać za pomocą bezpłatnego i dostępnego programu – SOLIDWORKS Composer Player. Twoi klienci będą pod wrażeniem takiego sposobu przedstawiania modelu!

Nie musisz znać CAD’a!
Łatwy i intuicyjny interfejs praktycznie nie wymaga wcześniejszej znajomości programu. Sczegółowe materiały szkoleniowe gwarantują, że nawet pracownicy bez wykształcenia technicznego mogą publikować profesjonalne wizualizacje 3D.

Formaty plików
Obsługa dużej ilości rozszerzeń plików z pewnością ułatwi pracę. SolidWorks Composer otworzy pliki SolidWorks, CATIA, PRO/ENGINEER, STEP, IGES, Autodesk Inventor czy 3Dxml.

Grafika wektorowa
Koniec z małymi rozmiarami projektów, które na dużych rozdzielczościach mają słabą jakość! W SOLIDWORKS Composer możliwy jest zapis projektów w postaci grafiki wektorowej w rozszerzeniach .eps czy .svg.

Pozostałe produkty z tej kategorii

Aktualne promocje

Kontakt

Przepisz znaki...

captcha

Wysyłając formularz wyrażasz zgodę na otrzymanie od DPS Software Sp. z o.o. informacji handlowych drogą elektroniczną oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w formularzu (zgodnie z art. 23 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883).
*pola wymagane