SOLIDWORKS Simulation 2018 zawiera dodatkowe narzędzie analityczne wykorzystane m.in. w  Abaqus (SIMULIA), ANSYS, MSC Nastran. Teraz również Ty możesz uzyskać całkowicie nowe sztywne i lekkie konstrukcje dzięki funkcjonalności optymalizacja topologii.

 

Optymalizacja Topologii - SOLIDWORKS Simulation

 

Korzyści płynące z wykorzystania badania topologii:

  • Optymalizacja kształtu projektowanej części
  • Badania założone w oparciu o rzeczywiste warunki
  • Symultaniczne obciążenia
  • Uwzględnienie procesów produkcji
  • Bezpośrednie wyniki dla tradycyjnych procesów produkcji
  • Przygotowanie do wytwarzania przyrostowego

Optymalizacja Tpologii w SOLIDWORKS Simulation

Promocyjne ceny z okazji premiery funkcjonalności “Optymalizacja Topologii”

Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na tej stronie aby otrzymać szczegóły dotyczące PROMOCJI. Opisz krótko jakiej licencji lub funkcjonalności potrzebujesz. Gwarantujemy odpowiedź w 24H.  Oferta dotyczy wszystkich produktów symulacyjnych z licencją dożywotnią z portfolio Dassault Systemes SOLIDWORKS.


Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, na ulicy Marynarska 15. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha