SOLIDWORKS Produktem Roku 2017!

Solidworks Produktem roku 2017

Magazyn Control Engineering Polska ogłosił laureatów konkursu „Produkt Roku 2017”. Z przyjemnością informujemy, że ten zaszczytny tytuł w kategorii „Oprogramowanie Przemysłowe” zdobył program SOLIDWORKS.

Redakcja magazynu Control Engineering Polska już po raz XVI wyłoniła laureatów konkursu „Produkt Roku”.  Nagroda jest obiektywną i wiarygodną rekomendacją, ponieważ poza eksperckim jury, to sami klienci nagradzają zgłoszone do konkursu produkty, tym samym dając im najlepsze referencje na rynku i  budując prestiż wśród kontrahentów.

Produkty oceniane są pod względem innowacyjności, przydatności zastosowania, łatwości w użyciu oraz potencjalnych zysków ekonomicznych i pozaekonomicznych związanych z ich zastosowaniem.

Logo SOLIDWORKS

 

W konkursie wzięło udział ponad 200 rozwiązań zgłoszonych przez blisko 120 firm. Były to produkty krajowe i zagraniczne, które zostały wprowadzone na rynek polski w 2017 r., mające zastosowanie w obszarze utrzymania ruchu zakładów przemysłowych.

Tytuł Produktu Roku 2017 został przyznany w 17 kategoriach. Więcej na temat konkursu oraz nagrodzonego programu SOLIDWORKS na stronie Control Engineering.

SOLIDWORKS Produktem Roku 2017! - Contro Engineering Polska