SOLIDWORKS chomikuj to przeszłość – wybierz legalne oprogramowanie od DPS Software

SOLIDWORKS chomikuj - SOLIDWORKS TorrentOprogramowanie CAD z serwisów chomikuj czy torrent? Nie ryzykuj! To może skończyć się źle dla Twojej firmy. Uzyskaj legalne oprogramowanie od DPS Software.

SOLIDWORKS chomikuj lub torrent? Nie ryzykuj! Chomikuj.pl oraz portale Torrent to już niemodny i nieaktualny i do tego niebezpieczny sposób na pozyskanie oprogramowania. Czy wiesz jakie oprogramowanie instalujesz na swoim komputerze? Co dodatkowego automatycznie wgrywa się na Twój komputer? Dokładnie, nie wiesz. Kto i kiedy korzysta dzięki temu z Twojego komputera i do jakich celów. Wszelkie cracki czy patche to inaczej programy, które mogą działać na Twoją niekorzyść. Dlatego nie ryzykuj, SOLIDWORKS chomikuj to nie rozwiązanie.

Legalne oprogramowanie od DPS Software

Oprogramowanie CAD/CAM/CAE będące w ofercie DPS Software Sp. z o.o. jest dostępne legalnie jako wersje czasowe dla zastosowań komercyjnych. Co to znaczy? To znaczy, że otrzymujesz od nas profesjonalne oprogramowanie na 30 lub 60 dni i używasz je w pełni legalnie. Uczysz się, projektujesz, pracujesz na SOLIDWORKS, SOLIDCAM, ALPHCAM, SWOOD czy DRAFTSIGHT. Możesz także liczyć na naszą pomoc w razie komplikacji.

Jak pobrać oprogramowanie? Wystarczy, że przejdziesz do strony produktu którego potrzebujesz i poszukasz zakładki “Pobierz”. Możesz również skontaktować się z DPS Software korzystając z formularzy umieszczonych na stronach lub telefonicznie z wybranym oddziałem.

Wersja studencka za darmo – zapomnij o SOLIDCAM chomikuj

Studencie zgłoś się do nas po oryginalne oprogramowanie CAD/CAM. Zapomnij o SOLIDWORKS lub SOLIDCAM chomikuj, na stronie www.dps-software.pl znajdziesz oprogramowanie inżynierskie jakie potrzebujesz. Do nauki, do projektów, do pracy inżynierskiej lub magisterskiej, dla kół naukowych. Podpowiemy również jakie oprogramowanie jest dostępne na Twojej uczelni i do kogo się zgłosić w razie potrzeby.

Zapomnij o chomikuj.pl i Torrent Przejdź do działu Edukacja i pobierz oprogramowanie dla siebie. Masz pytania? Wykorzystaj formularze kontaktowe i napisz do nas.

Polub nas i i bądź na bieżąco z informacjami

Mamy nadzieje, że przekonaliśmy Cię do legalnych wersji oprogramowania z naszego portfolio. Odwiedzaj naszą stronę www oraz kanały social media. Bądź na bieżąco z nowościami, ofertą i wydarzeniami. Życzymy przyjemnej pracy w środowisku CAD/CAM/CAE.

Facebook   |  LinkedIn  |  Youtube  |  Instagram |  Blog DPSTODAY

Oferta DPS Software - oprogramowanie, dodatki i rozszerzenia