Zastanawiając się w jaki sposób jako DPS Software możemy wspomóc polskich przedsiębiorców, opracowaliśmy

ROZWIĄZANIA NA CZAS KRYZYSU ZWIĄZANEGO Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA

Wiemy, jak cenne mogą być w tym trudnym okresie. Dlatego:

  • oferujemy preferencyjne warunki w zakresie finansowania współpracy pod postacią trzech możliwych rozwiązań,
  • zapewniamy indywidualne możliwości nabycia oprogramowania, skrojone na miarę potrzeb

Warunki dla zarejestrowanych przedstawimy indywidualnie.


"Podobnych rozwiązań nie oferowaliśmy do tej pory. Zostały one opracowane z myślą o aktualnej sytuacji, z którą mierzą się dziś nasi klienci, a która dotyczy również DPS Software."

- Paweł Dziadosz
dyrektor zarządzający
DPS Software

W jaki sposób przygotowane rozwiązania wesprą państwa biznes?

Rozwiązania, o których poinformujemy wszystkich zainteresowanych, opracowane zostały tak, by stanowić realne wsparcie w aktualnej sytuacji. Pozwolą również na jak najlepsze przygotowanie się do działania, gdy nastąpi stabilizacja sytuacji. Pełna mobilizacja stanie się koniecznością, by wrócić na właściwe tory.

Chcielibyśmy podkreślić, że podobnych rozwiązań nie oferowaliśmy do tej pory – zostały one opracowane z myślą o aktualnej sytuacji, z którą mierzy się dziś biznes na całym świecie.

Pozostajemy do dyspozycji i zapraszamy po szczegóły przygotowanych rozwiązań.

Dlaczego dziś wspieramy polskich przedsiębiorców?

Nie zaczęliśmy dzisiaj. Od 2015 r. aktywnie wspieramy młode polskie projekty, start-upy, doceniając ich wkład w rozwój innowacyjności w Polsce i na świecie.

Do tej pory dostarczyliśmy licencje SOLIDWORKS o łącznej wartości 19 mln euro blisko 80 polskim startupom. Dla tych firm przeprowadziliśmy również bezpłatne szkolenia, a także zaoferowaliśmy darmowe wsparcie techniczne.

Rozmawiając z przedstawicielami startupów i obserwując postępy w projektach, które realizują, utwierdzamy się tylko w przekonaniu, że ta misja jest ważna.

Współpraca i wzajemne wsparcie jest wartością samą w sobie. Chcemy się nią dzielić również w obecnej sytuacji, ze wszystkimi, którzy tego potrzebują.

Materiał ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. i jest jedynie zaproszeniem do negocjacji.