Skorzystaj z programu certyfikacji akademickiej SOLIDWORKS. Zdobądź bezpłatny kod!

Program certyfikacji SOLIDWORKS - uzyskaj bezpłatny kod

Program certyfikacji akademickiej SOLIDWORKS stanowi uznane potwierdzenie znajomości tego oprogramowania. Studenci posiadający certyfikat podnoszą swoją konkurencyjność na rynku pracy, natomiast dla uczelni certyfikacja stanowi okazję do sprawdzenia poziomu wiedzy studentów oraz  możliwość ciągłego doskonalenia procesu kształcenia.

Większość użytkowników SOLIDOWORKS spotkała się z  certyfikacją z modelowania CSWA i CSWP, natomiast nie wszyscy wiedzą, że katalog dostępnych certyfikatów jest znacznie szerszy. Obecnie, dzięki wspólnej akcji DPS Software oraz SOLIDWORKS, wszyscy zainteresowani studenci, nauczyciele oraz wykładowcy akademiccy mogą przystąpić bezpłatnie do dwóch kolejnych egzaminów:

CSWA Sustainability – poruszający zagadnienia związane ze zrównoważonym projektowaniem i wpływem produktu na środowisko. Egzamin trwa 60 minut, a próg zaliczenia wynosi 80%. Materiały przygotowujące do egzaminu znajdują się tutaj.

CSWA Additive Manufacturing – najnowszy z certyfikatów SOLIDWORKS dotyczący przyrostowych technik wytwarzania. 60 minutowy egzamin składa się z 50 pytań, gdzie również musimy uzyskać minimum 80%. Do testu można się przygotować dzięki dedykowanemu e-learningowi znajdującemu się na platformie MySOLIDWORKS. Procedurę rejestracji na portalu dla studentów i wykładowców opisaliśmy tutaj.

Uzyskaj bezpłatny kod

Testy zdaje się on-line, za pośrednictwem aplikacji Virtual Tester. W celu otrzymania kodu oraz szczegółowych instrukcji wystarczy skontaktować się z DPS Software, wypełniając poniższy formularz. Akcja obowiązuje do dnia 25.12.2018 r.

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.