Siła międzynarodowego zespołu! DPS Software nagrodzone podczas 3DEXPERIENCE World

Grupa DPS Software - 3DExperience World Awards

W Nashville zakończyła się konferencja 3DEXPERIENCE World, najważniejsze na świecie wydarzenie skupiające innowatorów, inżynierów, liderów biznesu i przedstawicieli edukacji. A łączy ich jedno – pasja tworzenia innowacji dzięki oprogramowaniu od Dassault Systemes.

Firma DPS Software, która od lat wspiera europejskich przedsiębiorców w zakresie rozwiązań informatycznych, na konferencji obecna jest co roku. Nasi przedstawiciele mają okazję wymienić się wiedzą i doświadczeniami z innymi uczestnikami tego święta innowacji i wrócić z nowymi pomysłami i inspiracjami.

Z konferencji 3DEXPERIENCE World (wcześniej SOLIDWORKS World), wróciliśmy z licznymi nagrodami, które nas niezmiernie cieszą, ponieważ są docenieniem naszej codziennej pracy. Po raz kolejny mamy także potwierdzenie, że siła DPS Software to zarówno wysokiej klasy specjaliści, jak i zaplecze w postaci międzynarodowego zespołu. Warto w tym miejscu przypomnieć, że jesteśmy częścią silnej organizacji, która działa na polskim, niemieckim, austriackim, szwajcarskim oraz czeskim rynku.

NR 1 Multi Product SOLIDWORKS Representative - DPS Software
NR 1 Reseller WorldWide DraftSight eCommerce Sales - DPS Software
100% Club Education - DPS Software
NR 2 - Overall Sales Solidworks Representative - DPS Software

W tym roku w udziale DPS Software przypadło aż 12 nagród przyznawanych podczas gali Professional Solutions Awards 2020. Jesteśmy dumni z każdej statuetki i gratulujemy naszym kolegom, którzy otrzymali indywidualne wyróżnienia. Sukces naszej firmy, to sukces każdego pracownika i każdego z naszych klientów, a wszystkie nagrody i wyróżnienia są dodatkową motywacją do dalszej pracy oraz osiągania jak najlepszych rezultatów.

Organizatorzy tegorocznej konferencji bardzo dużo miejsca poświęcili edukacji i młodym, innowacyjnym firmom. Wielu prelegentów podkreślało, że przyszłość świata tkwi w rękach młodzieży, a to czy będzie miała dostęp do wiedzy technologicznej zależy m.in. od nas, dystrybutorów.

Dlatego bardzo dumni jesteśmy z nagrody 100% Club Education dla Adriana Czapli. Oznacza ona, że nasz dział edukacji w najwyższym stopniu spełnia swoją misję. Na całym świecie z oprogramowania Dassault Systemes korzystają 4 miliony uczniów i studentów. Polska jest ważnym miejscem na tej mapie, a dostarczane przez nas oprogramowanie trafia już nie tylko na uczelnie, ale też do szkół średnich.

Grupa DPS Software

Międzynarodowy sukces polskiego dystrybutora po raz pierwszy w historii

DPS Software jest światowym liderem sprzedaży oprogramowania DraftSight. Oznacza to, że w ubiegłym roku dostarczyliśmy największą liczbę licencji tego oprogramowania spośród wszystkich światowych dystrybutorów. Po raz pierwszy w historii polski reseller oprogramowania Dassault Systemes jest numerem jeden na świecie.

Aż dwa wyróżnienia za realizację celów sprzedażowych zdobył Józef Skoworodko, który z DPS Software związany jest niemalże od początku istnienia firmy. Nagroda Overall Sales Representative za drugi wynik sprzedażowy w Polsce oraz tytuł Top Multi Product Sales Representative Poland za najlepszy wynik w Polsce potwierdzają, że klienci wysoko cenią wiedzę i doświadczenie.

Zestawienie tegorocznych nagród przyznanych dla Grupy DPS

  • President’s Club Award
  • Diamond Club Award
  • 1st Solidworks Reseller WorldWide DraftSight eCommerce Sales
  • 2nd Overall Sales Representative Poland 2019
  • Top Multi Product Sales Representative Poland
  • 100% Club Education
  • Elite 190 Club 2019
  • Top VAR – Eurocentral Multi-Product
  • Top VAR – Eurocentral PDM/Manage
  • Top VAR – Eurocentral Simulation
  • Top VAR – Eurocentral Electrical/PCB
  • 90/90 Club 2019
Nagrody DPS Software - 3DExperience World 2020