Sage Partner Master – DPS Software w elitarnym gronie partnerów

Sage Partner Master - DPS Software - dystrybutor Sage Symfonia ERP

Z przyjemnością informujemy, że DPS Software, oficjalny dystrybutor oprogramowania Sage Symfonia ERP, należy do elitarnego grona Sage Partner Master. Tytuł ten oznacza najwyższy poziom współpracy Partnera w ramach Programu Partnerskiego Sage.

Firma Sage wprowadziła nowy poziom partnerstwa m.in. w odpowiedzi na potrzeby Klientów, którzy wybierając dystrybutora oprogramowania chcą mieć pewność, że firma, z którą podejmą współpracę, będzie w stanie w najwyższym stopniu spełnić ich oczekiwania. Status Sage Master Partner oznacza, że dystrybutor posiada wysoki poziom kompetencji technicznych i sprzedażowych, pełniąc rolę centrum kompetencyjnego w zakresie sprzedaży, szkoleń oraz wdrożeń produktów Sage.

Współpraca Sage i DPS Software

DPS Software została partnerem Sage Polska w maju 2018 roku. W Niemczech obie firmy współpracują już od wielu lat, więc podjęcie współpracy na polskim rynku było naturalnym kierunkiem rozwoju firmy, umożliwiającym wykorzystanie doświadczenia na wymagającym niemieckim rynku. Rozszerzenie portfolio DPS Software o systemy ERP było także wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą mieć możliwość zakupu rozwiązań informatycznych – od projektowania po zarządzenie przedsiębiorstwem – od jednego dostawcy. Oznacza to także kompleksowe wsparcie dla wszystkich kluczowych procesów w organizacji.

Zapraszamy do współpracy!


Masz dodatkowe pytania dotyczące rozwiązań Sage Symfonia ERP?  Myślisz o integracji CAD/PDM/ERP i wdrożeniu systemu ERP w swojej firmie? A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00.