Rozszerzenia zwiększające funkcjonalność systemów CAD/CAM/CAE/PDM tworzone przez specjalistów

Dział Programistyczny DPS Software Polska zajmuje się tworzeniem rozszerzeń, które zwiększają funkcjonalność systemów CAD/CAM/CAE/PDM. Dodatki powstają na podstawie tego, czego oczekują klienci korzystający z oprogramowania.

– Nasze rozszerzenia są odpowiedzią na to, czego potrzebują klienci. Jako pierwsi w Polsce zaczęliśmy tworzyć najpierw makra, następnie dodatki do SOLIDWORKS, systemów PDM/ CAM i integracje ERP. Obecnie zajmujemy się tworzeniem zaawansowanych rozszerzeń do całej grupy oprogramowania, które oferuje DPS Software. – mówi Marcin Domański z Działu Badawczo – Rozwojowego w DPS Software Polska.

– Już na etapie analizy wymagań często zdarza się, że klient mówi, że potrzebuje danego oprogramowania, ale przydała by mu się dodatkowa funkcja, która pozwoliłaby mu na usprawnienie pracy czy rozwiązanie jakiegoś problemu. Nasze zespoły pracują nad stworzeniem rozwiązania, które odpowiada potrzebom tego konkretnego klienta – dodaje Marcin Domański.

rozszerzenia DPS Software
Dwa zespoły programistów, zlokalizowane w Warszawie i Poznaniu, tworzą zarówno dodatki dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, jak i uniwersalne rozszerzenia, z których mogą korzystać wszyscy użytkownicy oprogramowania.

Programiści pracujący nad rozszerzeniami systemów CAD/CAM/CAE/PDM to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają za sobą wiele udanych projektów .
Każdy klient, który chciałby zaproponować stworzenie dodatku usprawniającego funkcjonalność systemów może skontaktować się z Działem Programistycznym DPS Software Polska.

 

Przejdź do listy rozszerzeń