Relacja z peel3d RoadShow 2021 – z inżynierią odwrotną przez Polskę

RoadShow peel3d 2021 to wyjątkowe wydarzenie, podczas którego nasz zespół zaprezentował zainteresowanym możliwości skanerów peel3d oraz pokazał zastosowanie inżynierii odwrotnej w praktyce. W czasie trwania eventu nasze skanery pokonały trasę 3000 km, odwiedzając przy tym 6 miast. Ogromne zainteresowanie prezentacjami utwierdziło nas w jednym: to na pewno nie ostatnia edycja RoadShow!

RoadShow peel3d – inżynieria odwrotna w praktyce

Pierwsza edycja RoadShow peel3d to wydarzenie, które dedykowano zarówno osobom nie mającym styczności z technologią skanowania 3D, jak i tym, którzy szukają konkretnego rozwiązania dostosowanego do charakteru działalności firmy. Możliwości produktów z gamy marki peel3d przedstawiane były na przyniesionych przez klientów obiektach. Jak mówi jeden z prezenterów, czyli Ekspert Techniczny Skanerów 3D Mateusz Ligocki:

„Wykonywanie skanów 3D na obiektach przyniesionych przez klientów ma na celu udowodnić, że skanery 3d poradzą sobie z każdym stawianym przed nimi wyzwaniem. Taka forma prezentacji to przede wszystkim uśmiech w stronę klienta, który podczas jej trwania nie tylko może zapoznać się suchymi faktami związanymi ze skanerami 3d i technologią inżynierii odwrotnej, ale również ma szansę przekonać się w jaki sposób urządzenia usprawnią procesy produkcyjne w jego firmie.”

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i skupiło wokół siebie osoby z całej Polski , które reprezentowały różnorodne branże. Skanery peel3d bez problemu poradziły sobie z dostarczonymi przez uczestników RoadShow obiektami, co tylko potwierdziło jak różnorodne może być zastosowanie samych produktów oraz technologii inżynierii odwrotnej. Uwagę na ten fakt zwrócił Adrian Czapla, Doradca klienta w zakresie skanowania 3D firmie DPS Software, który współprowadził prezentacje towarzyszące wydarzeniu:

„Uczestnicy eventu udowodnili nam jak szerokie zastosowanie mogą mieć skanery 3D. Wśród uczestników, poza przedstawicielami branży którym inżynieria odwrotna towarzyszy od dobrych kilku lat, jak np. automotive i wszelka działalność produkcyjna, odnaleźć można było m.in. osoby związane z branżą kosmetyczną oraz projektowaniem wnętrz. Poza osobami związanymi z szeroko rozumianym biznesem, w wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele edukacji, w tym szkół wyższych. To obrazuje jak przyszłościowa jest inżynieria odwrotna.”

peel3d RoadShow – zobacz fotorelację


Roadshow peel3d wciąż trwa!

6 dni, 6 miast, 3000 km – tak wygląda RoadShow peel3d w liczbach. Mimo organizacji wydarzenia tak dużego kalibru, nie wszystkim z klientów udało się zarezerwować wolny termin prezentacji. W związku z tym, postanowiliśmy wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom.

Zachęcamy do umawiania się na prezentacje, podczas których wykonamy skanowanie przyniesionych przez Państwo obiektów. Każda z prezentacji jest tworzona indywidualnie, uwzględniając charakterystykę przedsiębiorstwa i wynikające z niej potrzeby klienta.

peel 3d – plan prezentacji

Podczas w pełni bezpłatnej prezentacji:

  • Omówimy podstawowe zagadnienia związane ze skanowaniem 3D,
  • Pokażemy jak wygląda w praktyce proces skanowania,
  • Zaprezentujemy funkcjonalności oraz możliwości obróbki skanów w oprogramowaniu peel soft,
  • Przekażemy Tobie gotowy skan.

Jesteśmy w 6 miastach Polski

Indywidualne prezentacje przeprowadzone mogą być zarówno u klienta, jak i w jednym z naszych 6 biur zlokalizowanych w całej Polsce:

  • Warszawie,
  • Wrocławiu,
  • Gdańsku,
  • Poznaniu,
  • Katowicach,
  • Rzeszowie.

Skanowanie 3D – umów bezpłatną prezentację