Projektowanie mebli 3D jest prostsze, niż myślisz – pokazujemy jak wstawiać złącza

Projektowanie mebli 3D CAD - wstawianie złącza - SWOOD Design

Tworzenie mebli na wymiar pod indywidualny projekt klienta może być procesem bardzo czasochłonnym. Musimy liczyć się z tym, że klient wywróci nasz projekt do góry nogami i zażyczy sobie dużych zmian. Warto być przygotowanym na takie sytuacje i do projektowania mebli wykorzystywać parametryczny program 3D CAD

W poniższym filmie skupiliśmy się na przedstawieniu etapu wstawiania złączy. Wykorzystujemy do tego konfirmaty, kołki i mimośrody. Pokazujemy dwie metody wstawiania połączeń w programie SWOOD. Oprogramowanie posiada wbudowaną bibliotekę standardowych złączy. Z filmu dowiesz się jak ułatwić sobie ten etap prac projektowych oraz jak parametryzacja modelu 3D ułatwia wprowadzanie zmian w umiejscowieniu lub rodzaju złącza.  

 


Chciałbyś otrzymać bezpłatną wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza lub zadzwoń +22 339 64 00, a przedstawimy Ci ofertę:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.