Projektowanie 3D w SOLIDWORKS – systemy POS, materiały wspierające sprzedaż

Projektowanie 3D - SOLIDWORKS POS

Projektowanie materiałów nazywanych POS lub POSM – wyposażenie sklepów

“Materiały marketingowe” do sklepów, restauracji czy hoteli w postaci mebli, oświetlenia i wyposażenia tworzą w Polsce dużą branżę, w której wykorzystuje się oprogramowanie CAD 3D. Dlaczego POS to materiały marketingowe? One przyciągają klientów i generują sprzedaż. Na przykład atrakcyjny wizualnie sklep z przemyślanym wyposażeniem wygeneruje więcej przychodu gdyż przyciągnie większą liczbę klientów.

Stale zmieniający się i podążający za nowościami rynek POS wymaga odpowiednich narzędzi dzięki którym projekty szybciej trafią do klienta, a po zaakceptowaniu na produkcję . Tutaj z pomocą przychodzi projektowanie 3D oraz wizualizacja. Narzędzia SOLIDWORKS CAD 3D oraz SOLIDWORKS Visualize.

SOLIDWORKS Case Study – projektowanie 3D

Zobacz, jak firma  Form Group wykorzystuje u siebie rozwiązania SOLIDWORKS.

Wideo przykład – modelowanie, symulacja oraz wpływ na środowisko

Poznaj intuicyjny oraz w pełni konfigurowalny pod Twoje potrzeby interfejs SOLIDWORKS. Wykorzystaj SOLIDWORKS Simulation do przeanalizowania swojej konstrukcji, a następnie SOLIDWORKS Sustainability by dowiedzieć się jaki wpływa na środowisko będą miały wykorzystane materiały.

Materiały wideo przygotowane przez resellera SOLIDWORKS z Angli – CADTEK

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: