Program certyfikacji SOLIDWORKS na Politechnice Świętokrzyskiej – Video Case Study

Certyfikacja SOLIDWORKS Politechnika Świętokrzyska - video case study

Międzynarodowe certyfikaty SOLIDWORKS stanowią potwierdzenie umiejętności modelowania i znajomości tego oprogramowania. Ich posiadacze podnoszą swoją konkurencyjność na rynku pracy, natomiast dla uczelni stanowią okazję do sprawdzenia i ciągłego doskonalenia procesu kształcenia. Program certyfikacji SOLIDWORKS jest bezpłatny dla wszystkich Szkół i Uczelni Wyższych z aktywną subskrypcją licencji edukacyjnych.

Politechnika Świętokrzyska, jeden z największych campusów SOLIDWORKS w Polsce, od kilku lat bardzo mocno angażuje się w program certyfikacji, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród studentów. Z inicjatywy profesora Ihora Rokacha opracowano nawet bazę certyfikowanych absolwentów, która pomaga im w znalezieniu pracy. (przeczytaj wywiad z profesorem)

Wykładowcy i studenci uzyskują certyfikaty SOLIDWORS

Jak wyglądało wdrożenie programu na Wydziale Mechatroniki i Budowie Maszyn? Jak przygotowują się studenci? Jakie wyniki uzyskują? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w poniższym filmie.


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś wprowadzić certyfikację SOLIDWORKS na swojej uczelni?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: