Profesjonalizm zrodzony z pasji – Case Study firmy BZB UAS

solidworks bzb uas

Historia założycieli firmy BZB UAS jest kolejnym przykładem potwierdzającym korzyści płynące z angażowania się podczas studiów w działalność kół naukowych.

Kacper Budnik oraz Jan Byrtek spotkali się na Politechnice Wrocławskiej i jako przedstawiciele Koła Naukowego JetStream, działającego w ramach Akademickiego Klubu Lotniczego, projektowali samoloty na studenckie zawody SAE Aero Design, organizowane w Stanach Zjednoczonych. Zdobytą podczas studiów wiedzę z zakresu elektroniki, inżynierii, aerodynamiki oraz znajomości oprogramowania SOLIDWORKS,  wykorzystują w rozwoju własnego biznesu. Ich firma specjalizuje się w projektowaniu, produkcji oraz integracji bezzałogowych systemów latających, a główne obszary jej działalności to rolnictwo precyzyjne, leśnictwo i inżynieria lądowa. BZB UAS to interdyscyplinarny zespół zrzeszający specjalistów projektujących samolot od podszewki, czyli od aerodynamiki, przez projekt mechaniczny, aż po każdą najdrobniejszą część znajdującą się wewnątrz samolotu.

Dzięki oprogramowaniu SOLIDWORKS dostarczonemu przez DPS Software członkowie BZB UAS są w stanie przełożyć każdy pomysł na projekt.

 „Pasja rodzi profesjonalizm, profesjonalizm daje jakość, a jakość to luksus i właśnie ten luksus chcemy dostarczyć naszym klientom. Wykorzystując najnowsze rozwiązania i technologie, jesteśmy w stanie to zrobić” – Kacper Budnik, prezes zarządu BZB UAS.


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania? Jesteś zainteresowany prezentacją oprogramowania CAD CAM?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza:

 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-676, na ulicy Postępu 6. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.