Poznaj Sage i rozwiń swój biznes! Zapraszamy na cykl praktycznych webinarów

https://www.dps-software.pl/poznaj-sage-i-rozwin-swoj-biznes-zapraszamy-na-cykl-praktycznych-webinarow

Rozwój, jak go osiągnąć? Jak zwiększać jego dynamikę? To pytanie, które na co dzień zadają sobie osoby odpowiedzialne za poszczególne komórki organizacyjne w firmach niezależnie od ich wielkości i skali działania, ale także właściciele małych biznesów. Przepis na wzrost jest prosty i uniwersalny. Wystarczy zwiększenie efektywności realizowanych procesów, holistyczne podejście do zasobów organizacji i sprawne zarządzanie kadrami i procesami. Prawda, że nie ma nic prostszego?

Gdyby teoria była wystarczająca, biznes rozwijałby się w sposób nieograniczony. Tymczasem osiąganie kolejnych stopni w rozwoju organizacji to często efekt nauki wyciągania wniosków, podejmowania decyzji obarczonych ryzykiem, ale także testowania nowych rozwiązań i wdrażania narzędzi wspierających procesy i zarządzanie. Brzmi jak wyzwanie? Na szczęście jesteśmy w stanie pomóc w zakresie jednego z tych obszarów. Jako specjaliści w zakresie rozwiązań dla rozwoju firm, podpowiadamy jakie narzędzia wybierać, by wspierać procesy biznesowe w firmie.

Jeśli zatem reprezentujesz małą lub średnią firmę albo biuro rachunkowe, chętnie podzielimy się wiedzą w tym zakresie. Do współpracy zaprosiliśmy ekspertów firmy DPS Software, Sage oraz eDokumenty, którzy opowiedzą właśnie od strony praktycznej o wyzwaniach w obszarze administracji, księgowości i HR, ale także rozwiązań dla handlu i produkcji.

Co więcej, pokażemy również rozwiązania dla firm, które zmuszone są do przejścia w niestandardowy dla nich zdalny tryb pracy. Jak zapanować nad zespołami w czasie home office i jak efektywnie organizować pracę w nietypowych sytuacjach? O tym też opowiemy na przykładzie rozwiązań, które skutecznie wspierają firmy w takich chwilach.

Zapraszamy na cykl praktycznych webinarów Poznaj Sage i rozwiń swój biznes!

Pierwsze spotkanie Sage Obieg Dokumentów – przepływ faktur i spraw w nowoczesnej firmie poprowadzi Aneta Fiedler, Key Account Manager w firmie eDokumenty. Wszyscy wiemy, że obieg dokumentów to proces wielowątkowy, obejmujący korespondencję wewnętrzną i zewnętrzną, ale również faktury i inne dokumenty księgowe. To także archiwizacja dokumentów. Na szczęście proces ten można usprawnić, przyspieszając go, a tym samym zwiększając jego efektywność i automatyzując procesy biznesowe. Jak? Korzystając z Sage Obieg Dokumentów.

Aneta Fidler opowie o tym jak z pomocą tego rozwiązania:

 • wprowadzać dokumenty kosztowe,
 • dekretować koszty,
 • obsługiwać delegacje krajowe i zagraniczne,
 • ewidencjonować umów i obsługiwać zamówienia,
 • obsługiwać pocztę e-mail i kalendarz.

Jesteś użytkownikiem Sage Obieg Dokumentów, a może dopiero planujesz przejście na to rozwiązanie? Skorzystaj z naszego webinara i zadaj pytania ekspertowi!

 • Kiedy? Środa, 25 marca, godz. 11:00-12:00

Zarejestruj się na webinar

Tematy kolejnych webinarów:

 • Sage Kadry i Płace One Payroll + ePracownik – Jak w obecnej kryzysowej sytuacji zapanować nad procesami kadrowo-płacowymi w organizacji.
 • Sage HRCloud – Zarządzanie procesami HR w dobie ograniczonego kontaktu z pracownikami.
 • Sage Biuro Rachunkowe On-line – nowoczesna platforma współpracy biura rachunkowego z klientami.
 • Sage Symfonia ERP – Handel i Contact Manager – od kontaktu, po ofertę i fakturę VAT
 • SOLIDWORKS PDM, ERP+ i Sage Symfonia ERP – integracja danych CAD-owskich i systemu ERP na przykładzie
 • Sage Symfonia ERP Produkcja – zastąp Excela nowoczesnym modułem produkcyjnym

O terminach będziemy informować na bieżąco na naszym kanale na Facebooku i LinkedIn oraz na stronie www.sage.dps-software.pl. Obserwujcie nas, by być na bieżąco!

Patron Medialny

Portal ERP-view - Patron Medialny