solidworks student education 2015 download pobierz

Dzięki wbudowanym narzędziom symulacyjnym w SOLIDWORKS Student Edition studenci mogą testować swoje projekty na każdym etapie procesu ich opracowywania, sprawdzać ich działanie i optymalizować wydajność bez konieczności budowania fizycznych prototypów.

Każda licencja obejmuje narzędzia do analiz metodą elementu skończonego (Finite Element Analysis – FEA), obliczeniowej dynamiki płynów (Computational Fluid Dynamics – CFD) i analizy inematycznej (analizy ruchu).Studencie nie czekaj, wypełnij formularz, zamieść skan aktywnej legitymacji i zacznij swoją 60-dniową przygodę z  pakietem rozwiązań SOLIDWORKS Education!

Jeżeli jesteś nauczycielem, wykładowcą akademickim lub nie możesz zamieścić legitymacji studenckiej skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub bezpośrednio z działem edukacji: Adrian Czapla, czapla@dps-software.pl

SOLIDWORKS Student Edition

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do programu


Zamieść zdjęcie legitymacji studenckiej w formacie .JPG (max. 5mb):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, na ulicy Marynarska 15. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha