solidworks student education download pobierz - licencja testowa

Dzięki wbudowanym narzędziom symulacyjnym w SOLIDWORKS Education Edition zarówno uczniowie jak i studenci mogą poszerzać zakres swoich umiejętności, podnosić swoje kwalifikacje certyfikatami SOLIDWORKS, testować swoje projekty na każdym etapie procesu ich opracowywania, sprawdzać ich działanie i optymalizować wydajność bez konieczności budowania fizycznych prototypów.

Każda licencja obejmuje narzędzia do analiz metodą elementu skończonego (Finite Element Analysis – FEA), obliczeniowej dynamiki płynów (Computational Fluid Dynamics – CFD) i analizy kinematycznej (analizy ruchu).

Jesteś zainteresowany SOLIDWORKS Education Edition? Nie czekaj, wypełnij formularz, zamieść skan aktywnej legitymacji szkolnej/studenckiej i zacznij swoją 60-dniową przygodę z pakietem rozwiązań SOLIDWORKS Education!

Jeżeli jesteś nauczycielem, wykładowcą akademickim lub nie możesz zamieścić legitymacji studenckiej skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub bezpośrednio z działem edukacji: Adrian Czapla, czapla(at)dps-software.pl

Pobierz SOLIDWORKS Student Edition od DPS Software

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do programu SOLIDWORKS Student Edition


Zamieść zdjęcie legitymacji szkolnej lub studenckiej w formacie .JPG (max. 5mb):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz przez inne podmioty na mocy zawartych umów w celu przesyłania treści marketingowych na mój adres e-mail podany powyżej w formularzu kontaktowym. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@dps-software.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest DPS Software Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 02-674, na ulicy Marynarska 15. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres biuro@dps-software.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem. Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności.

captcha