draftsight download pobierz

POBIERZ DraftSight – dxf i dwg edytor

DraftSight to profesjonalny, program do projektowania wspomaganego komputerowo CAD 2D i 3D dostępny w języku polskim. Oprogramowanie dostarcza ulepszoną funkcjonalność przy otwieraniu, zapisywaniu i współużytkowaniu plików DWG. Dostępny jest dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem CAD, studentów i nauczycieli.

Nowy DraftSight 2019 - poznaj pogram CAD 2D i CAD 3D

DraftSight oferuje wiele narzędzi do edycji, m.in: przenoszenie, skalowanie i obrót, lokalną edycję bloków lub izolowanie do edycji, modyfikowanie wzorów wypełnienia i kreskowania, odbijanie lustrzane, kopiowanie wzorców, podział, spajanie czy przycinanie odniesień i obrazów.

Udostępniony użytkownikom DraftSight 2019 zawiera wiele nowych funkcji i narzędzi w tym: pełne możliwości projektowania 3D DWG, technologię przekształcania obrazów lastrowych na wektorowe (IVT), integrację z 3DEXPERIENCE Marketplace oraz współdziałanie z SOLIDWORKS 3D CAD i symulacjami.

Uwaga! Z pojawieniem się wersji 2019 SP0 oprogramowanie DaftSight przestaje być dostępne w licencji Free. Licencja 2018 i starsza będzie darmowa do 31 grudnia 2019. Aktualnie można zainstalować DraftSight Premium 2019 SP1 na 30 dni testów. Pobierz DraftSight już teraz! 

DraftSight Free 2018 przestanie działać za:

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do programu DraftSight 2019 SP1 – na 30 dni