draftsight download pobierz

POBIERZ DraftSight – dxf i dwg edytor

DraftSight to profesjonalny, program do projektowania wspomaganego komputerowo CAD 2D i 3D dostępny w języku polskim. Oprogramowanie dostarcza ulepszoną funkcjonalność przy otwieraniu, zapisywaniu i współużytkowaniu plików DWG. Dostępny jest dla wszystkich użytkowników, w tym dla osób zawodowo zajmujących się projektowaniem CAD, studentów i nauczycieli.

Nowy DraftSight 2019 - poznaj pogram CAD 2D i CAD 3D

DraftSight oferuje wiele narzędzi do edycji, m.in: przenoszenie, skalowanie i obrót, lokalną edycję bloków lub izolowanie do edycji, modyfikowanie wzorów wypełnienia i kreskowania, odbijanie lustrzane, kopiowanie wzorców, podział, spajanie czy przycinanie odniesień i obrazów.

Udostępniony użytkownikom DraftSight 2019 zawiera wiele nowych funkcji i narzędzi w tym: pełne możliwości projektowania 3D DWG, technologię przekształcania obrazów lastrowych na wektorowe (IVT), integrację z 3DEXPERIENCE Marketplace oraz współdziałanie z SOLIDWORKS 3D CAD i symulacjami.

Uwaga! Z pojawieniem się wersji 2019 SP0 oprogramowanie DaftSight przestaje być dostępne w licencji Free. Licencja 2018 i starsza będzie darmowa do 31 grudnia 2019. Aktualnie można zainstalować DraftSight Premium 2019 SP3 na 30 dni testów. Pobierz DraftSight już teraz! 

Wypełnij formularz, aby otrzymać link do programu
DraftSight 2019 SP3 w celu aktualizacji lub testów przez 30 dni