Masz problemy z zarządzaniem projektami w Twojej firmie? Poznaj innowacyjne rozwiązanie – PMDesk

Masz problemy z zarządzaniem projektami w Twojej firmie? Nie wiesz, na jakim etapie są zadania w projekcie? Nie radzisz sobie z delegacją pracy i ciągłym przesyłaniem e-maili? Mamy dla Ciebie rozwiązanie

PMDesk to innowacyjny system służący do zarządzania projektami w branży inżynierskiej. PMDesk usprawnia harmonogramowanie projektów, śledzenie postępów prac oraz kontrolę nad dostępnością zasobów. System wspomaga cały proces realizacji projektu – od pomysłu, poprzez konstrukcję, technologię, produkcję, aż do wycofania wyrobu z produkcji. Usprawnia także komunikację pomiędzy działami w firmie, zaangażowanymi w pracę nad projektem.

System PMDesk jest zintegrowany z narzędziem do zarządzania dokumentacją – SOLIDWORKS PDM, posiada również osobny panel do przeglądu zadań dla osób niepracujących w systemie PDM oraz okno dla użytkowników programu SOLIDWORKS.

PMDesk

Oprogramowanie PMDesk pozwala śledzić rzeczywisty postęp prac w projekcie, tworzyć harmonogramy w formie wykresów Gantta, zarządzać dostępnymi zasobami oraz zarządzać wszystkimi projektami w firmie w jednym narzędziu.

System posiada dwa typy interfejsów użytkownika – Editor i Contributor. Editor wspomaga pracę kadry zarządzającej i managerów projektu. Contributor to interfejs dla wykonawców projektu, dzięki któremu będą mieli bieżący podgląd na zlecone zadanie oraz możliwość raportowania postępów swoich prac.

Skorzystaj z oferty specjalnej  Przy zakupie SOLIDWORKS PDM Professional otrzymasz bonus – licencję PMDesk wraz ze szkoleniem online. Do rozdania mamy 50 licencji. Warto się pośpieszyć – liczy się kolejność zamówień.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O PROMOCJI