Oprogramowanie pomocne w tworzeniu doskonałych produktów

Oprogramowanie SOLIDWORKS dla Twojej firmy

Rozwiązania SOLIDWORKS zapewniają pełnię możliwości równoległego rozwoju produktu

Intuicyjne środowisko projektowania 3D, które maksymalizuje wydajność pracy i zapewnia dostęp do zasobów technicznych, umożliwiając tworzenie lepszych produktów niższym kosztem i w krótszym czasie. Oprogramowanie SOLIDWORKS bezproblemowo integruje zaawansowane narzędzia do projektowania. Łączy najlepsze na rynku funkcje modelowania części, złożeń i rysunków z wbudowanymi rozwiązaniami do symulacji, kosztorysowania, renderowania, animacji oraz zarządzania danymi produktów, aby umożliwić jeszcze szybsze i łatwiejsze projektowanie.

Integracja procesów w celu zwiększenia wydajności i innowacyjności

“Twoim celem jest dostarczanie doskonałych produktów, które stanowią wartość dla Twoich klientów.”

“Wiesz, że innowacyjność jest kluczem do odróżnienia się od konkurencji i uzyskania lepszej pozycji rynkowej.”

Ale jak wprowadzać innowacje i nadal dostarczać produkty na czas, nie przekraczając budżetu?

Typowy sekwencyjny proces rozwoju produktu

Typowy proces rozwoju produktu jest szablonowy. Tworzy się koncepcję, projektuje, testuje, dokumentuje i produkuje. W przypadku jakiegokolwiek niepowodzenia lub zmian konieczne może być cofnięcie się w toku prac w celu dokonania przeróbek, co wiąże się z dodatkowymi nakładami czasu i kosztów.

Zintegrowany, równoległy proces rozwoju produktu

Dzięki zintegrowanemu podejściu kolejne etapy rozwoju produktu mogą przebiegać w ramach równoległego toku prac rozwojowych:

  • Wydajne zarządzanie i prezentacja danych projektowych z łatwym dostępem do najnowszych danych
  • Sprawdzanie parametrów/działania podczas projektowania i zmniejszenie ryzyka przy jednoczesnym opracowywaniu alternatywnych rozwiązań
  • Zmniejszenie dystansu między projektowaniem a operacjami pozwalające usprawnić produkcję

Wykres SOLIDWORKs poces sekwencyjny oraz równoległy wprowadzania produktu na rynek

Rozwijaj swoją firmę – wybierz oprogramowanie SOLIDWORKS

Rozwiązania SOLIDWORKS  frmy Dassault Systèmes zapewniają narzędzia, które pomagają projektantom, inżynierom oraz producentom tworzyć i dostarczać doskonałe produkty.Nasze zintegrowane rozwiązania pomagają usunąć bariery na drodze do przyspieszenia i innowacji, aby Twój zespół mógł pracować bardziej wydajnie. Rozwiązania SOLIDWORKS przyspieszają pracę, skracają czas i obniżają koszty rozwoju produktu oraz dostarczają w odpowiednim czasie niezbędnych informacji do podejmowania lepszych decyzji dotyczących projektowania produktu.

Oprogramowanie SOLIDWORKS - projektowanie produktów

Pozwól rozwiązaniom SOLIDWORKS pracować dla Ciebie

Rozwiązania SOLIDWORKS są dostosowane do codziennego sposobu pracy Twojej firmy. Są szybkie we wdrażaniu i łatwe w obsłudze oraz zarządzaniu, a przy tym pomagają zwiększyć wydajność i jednocześnie obniżyć koszty.  Narzędzia SOLIDWORKS są skalowalne. Wybierasz to, czego potrzebujesz w danym momencie, i łatwo dodajesz nowe funkcje bez zakłócania toku pracy, co zapewnia szybki zwrot z inwestycji. Większa wydajność pomaga w wykorzystywaniu nowych możliwości i angażowaniu zespołu w najważniejsze, strategiczne projekty. Zapewnia to więcej czasu na rozwój i innowacje, umożliwiając ocenę ryzyka i podejmowanie lepszych decyzji.

Społeczność międzynarodowa = większa wartość

Coraz więcej firm, konsultantów, dostawców i producentów prowadzi działalność, korzystając z oprogramowania SOLIDWORKS, które umożliwia szybkie rozwijanie produktów i innowacyjne projektowanie. Społeczność SOLIDWORKS to globalna sieć użytkowników otwartych na współpracę, wzajemne wsparcie oraz dzielenie się doświadczeniami. Oprogramowanie SOLIDWORKS pomaga szybko przejść do fazy produkcyjnej i zapewnia wsparcie techniczne za pośrednictwem oficjalnych kanałów, a także ze strony społeczności.

jak rozwiązania solidworks mogą wpłynąć na działalność Twojej firmy


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: