Oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer – innowacyjny 3D CAD

Oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer

Aplikacja do projektowania 3D SOLIDWORKS Industrial Designer pozwala szybko tworzyć projekty, wprowadzać do nich innowacje i współpracować w fazie przemysłowego projektowania koncepcyjnego. Oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer zapewnia rzeczywiste środowisko projektowe umożliwiające współpracę, pozwalającą zespołom projektowym, klientom oraz dostawcom komunikować się, współpracować i opracowywać produkty wspólnie w dowolnym miejscu i czasie.

Połączenie najlepszych w swojej klasie technologii

Technologie firmy Dassault Systèmes i łatwości obsługi produktów SOLIDWORKS, Industrial Designer daje zespołom projektowym niezrównaną elastyczność oraz intuicyjny tok pracy w tworzeniu organicznych projektów modeli przemysłowych o realistycznej wizualizacji, dzięki której projektanci wiedzą, jak produkty koncepcyjne będą wyglądać w rzeczywistości.

Obejrzyj film i zobacz wykorzystanie Industrial Designer w projektowaniu obudowy drona. Wymiana i aktualizacja plików pomiędzy SOLIDWORKS Industrial Designer i SOLIDWORKS 3D CAD

Oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer jest oparty na czterech filarach

• Koncepcyjność: Opracowuj swoje projekty w dowolny sposób — w szkicach koncepcyjnych, w swobodnym modelowaniu Sub-D, parametrycznie — i automatycznie weryfikuj swoje pomysły bezpośrednio w modelu cyfrowym.

• Intuicyjność: Projektuj zgodnie z tym, jak myślisz — zapisuj cyfrowo koncepcje i opracowuj rozwiązania bez ograniczeń.

• Komunikacja społeczna: Korzystaj ze zbiorowej wiedzy i innowacyjności całej społeczności z poziomu środowiska projektu.

• Łączność: Współpraca między partnerami jest łatwa dzięki zapisywaniu projektu w chmurze

Do kogo skierowane jest oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer?

Industrial Designer jest przeznaczony dla projektantów i zespołów zaangażowanych w definiowanie przemysłowej tożsamości produktów. To narzędzie może być wykorzystywane w wielu sektorach przemysłu, zwłaszcza w branży towarów konsumpcyjnych, zaawansowanych technologii oraz medycyny. Do docelowych użytkowników należą projektanci i inżynierowie tworzący przemysłowe koncepcje projektowe, jak również wewnętrzni i zewnętrzni partnerzy, którzy pełnią kluczowe role w procesie.

Dlaczego tak ważne jest koncepcyjne projektowanie w przemyśle?

Innowacja to siła napędowa firmy, a większość innowacji powstaje w fazie koncepcyjnej. Innowacja w fazie koncepcyjnej pomaga firmom w zdobywaniu klientów, zdobywaniu nowych rynków, czy obejmowaniu pozycji lidera na istniejących rynkach.

Oprogramowanie SOLIDWORKS Industrial Designer pozwoli klientom opracowywać najlepsze i najbardziej rozbudowane koncepcje projektów przemysłowych w bardzo krótkim czasie przed zaangażowaniem do projektu kosztownych zasobów inżynieryjnych.

Trzy narzędzia (filary) SOLIDWORKS Industrial Designer

Projekty przemysłowe można opracowywać za pomocą następujących narzędzi:

  • Szkicowanie koncepcyjne
  • Swobodne modelowanie Sub-D
  • Parametryczne funkcje modelowania powierzchni (ciągle powierzchnie C2) oraz brył

SOLIDWORKS Industrial Designer Case Study – film

Zobacz na filmie jak APTUS DesignWorks w sowich projektach wykorzystuje rozwiązanie Industrial Designer

 


Zainteresował Cię przedstawiony temat i masz dodatkowe pytania?  Chciałbyś otrzymać wersję DEMO?  A może jesteś zainteresowany prezentacją naszych rozwiązań?  Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza: