Jak odebrać darmowy kupon na wieczystą licencję SOLIWORKS Standard?

Drukarka 3D Rize - Solidworks Standard Promocja

Podczas SOLIDWORKS World firmy Dassault Systems i Rize Inc., ogłosiły strategiczne partnerstwo biznesowe. Zobowiązanie to zostało potwierdzone przez akredytację Rize jako SOLIDWORKS Solution Partner oraz stworzenie specjalnej wtyczki do SOLIDWORKS ułatwiającej druk 3D. Dodatkowo modele drukarek Rize są tworzone w całości w oprogramowaniu SOLIDWORKS 3D CAD.

Startup Rize – producent przełomowych drukarek 3D dla przemysłu

Produkowana drukarka Rize One jest jedyną drukarką 3D wykorzystującą opatentowaną technologię (Augmented Polymer Deposition – APD) jednoczesnego nanoszenia materiału termoplastycznego oraz natryskiwania tworzywa kolorowym atramentem. Technologia ta pozwala na wytwarzanie addytywne w pełnej palecie kolorów CMYK.

Rize One to pierwsza drukarka 3D łącząca dwie dyskretne technologie, Fused Deposition Modeling (FDM) i Piezo Jetting. W sposób zrównoważony drukuje części, które są wodoszczelne i dwa razy mocniejsze niż te wykonane z wytłaczania z ABS. Użyte do druku materiały są bezpieczne dla środowiska i nadają się do recyklingu oraz nie wydzielają szkodliwych oparów.

Drukarka Rize One SOLIDWORKS Solutions Partner

Drukarka RIZE ONE 3D  w promocji z SOLIDWORKS Standard

Obie firmy aby uczcić partnerstwo i premierę nowej drukarki ogłosiły promocję. Do zakupionej drukarki RIZE ONE 3D dołączany jest darmowy kupon na wieczystą licencję SOLIDWORKS Standard. Oferta jest ważna do 31 grudnia 2019 roku.  Skontaktuj się i poznaj szczegóły promocji.