DPS Software Polska – Partner w rozwoju Twojej firmy

ponad 20 lat doświadczenia

 

Dwadzieścia lat doświadczenia na rynku sprawiło, że DPS Software Polska jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP  wspomagających projektowanie, wytwarzanie, wykonywanie analiz inżynierskich oraz zarządzanie dokumentacją.  Firma jest pierwszym i największym w Polsce autoryzowanym dostawcą systemu SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie Sage, Alphacam, Surfcam, Solidcam, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight.

Działalność DPS Software związana jest również z usługami programistycznymi, szkoleniowymi oraz wdrożeniowymi. Firma posiada zespół programistów, który zajmuje się tworzeniem rozszerzeń i narzędzi dostosowanych do potrzeb klientów i pozwalających zwiększyć funkcjonalność systemów CAD/CAM/CAE/PDM.

Centrum Szkoleniowe DPS Software przeprowadza międzynarodową certyfikację SOLIDWORKS i oferuje szeroką gamę szkoleń. Wszystkie kursy są oficjalnie autoryzowane przez Dassault Systemes SOLIDWORKS Corporation i prowadzone przez certyfikowanych, doświadczonych trenerów.

DPS Software o nas

DPS Software jako jedyna firma w Polsce oferuje swoim klientom profesjonalne wsparcie techniczne w formie bezpłatnej infolinii. Zespół Centrum Wsparcia tworzą wykwalifikowani specjaliści, których umiejętności potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, w tym najwyższe odznaczenie – Elite SOLIDWORKS Application Engineers.

DPS Software Polska posiada pełną certyfikację SOLIDWORKS Corporation, dzięki czemu klienci firmy mają gwarancję najwyższej jakości usług związanych z obsługą i wdrożeniem oprogramowania. Jako reseller posiadamy:

  • Certified Technical Support Provider 2017
  • Certified Documentation Service Provider 2017
  • Certified Advanced Analysis Provider 2017
  • Certified Advanced Services Provider 2017

certyfikowany dostawca SOLIDWORKS

Firma kładzie też nacisk na strefę edukacyjną. Wspiera uczniów i studentów w nauce i poszerzaniu swojej wiedzy, dostarczając oprogramowania CAD/CAM/PDM/PLM do uczelni wyższych, jednostek badawczych i szkół. Łącznie to ponad 100 instytucji. DPS Software współpracuje też z ponad 40 kołami naukowymi.

SOLIDWORKS Preferred Educational Reseller

Usługi oferowane są firmom na terenie całego kraju. Są to przedsiębiorstwa o różnym profilu działalności, począwszy od biur konstrukcyjno-technologicznych, poprzez firmy usługowe aż do dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Biura DPS Software zlokalizowane są w sześciu miastach – Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Gdańsku i Rzeszowie.

DPS Software jest też organizatorem największej w Polsce konferencji dla użytkowników SOLIDWORKS – DPS Forum. W 2017 roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 500 osób.

Działalność DPS Software została doceniona przez redakcję dziennika gospodarczego Puls Biznesu, która wyróżniła firmę prestiżowym tytułem Gazeli Biznesu 2017 przyznawanym najdynamiczniej rozwijającym się małym i średnim przedsiębiorstwom. Gazele Biznesu to najstarszy i jeden z najważniejszych plebiscytów podsumowujących osiągnięcia polskich firm.

Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.