DPS Software - dostawca oprogramowania

DPS Software Sp. z o.o.,  jest wiodącym dostawcą usług doradczych i rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/PLM wspomagających pracę projektantów, konstruktorów, technologów. Od ponad 18 lat firma skoncentrowana jest na wsparciu polskich przedsiębiorstw w zakresie oprogramowania do projektowania, wytwarzania, analiz inżynierskich oraz zarządzania dokumentacją. Firma jest pierwszym w Polsce i największym autoryzowanym dostawcą systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS. Portfolio firmy zawiera także oprogramowanie AlphaCam, Surfcam, SolidCAM, CabinetVision, iMold, SWOOD, DraftSight.
DPS Software Polska, jako dostawca oprogramowania,  specjalizuje się w tworzeniu i wspieraniu środowiska pracy inżynierów w oparciu o rozwinięte Centra Kompetencyjne, Centrum Wsparcia Technicznego oraz Centrum Szkoleniowe. Firma DPS Software Sp. z o.o. wchodzi w strukturę niemieckiej grupy kapitałowej DPS Software GmbH.

DPS Software GmbH działa na niemieckim, austriackim oraz szwajcarskim rynku rozwiązań CAD/CAM/CAE/PDM/PLM/ERP od 1997 roku. Współpracuje z Dassault Systemes w obszarze produktów SolidWorks oraz Sage – systemy ERP, HR, CRM. Zajmuje pozycję światowego lidera w sprzedaży SolidCAM. Jest największym dostawcą rozwiązań SolidWorks w Europie i czwartym co do wielkości na świecie. W firmie zatrudnione jest ponad 250 pracowników, którzy obsługują ponad 6 tysięcy klientów. W 2014 roku firma wygenerowała przychód na poziomie ponad 40 mln €.

autoryzowany certyfikat SOLIDWORKS dla dostawcy oprogramowania

AUTHORIZED RESELLER

Authorized Reseller to prestiżowe oznaczenie, przyznawane przez SOLIDWORKS Corporation resellerom systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego SOLIDWORKS, uprawniające do sprzedaży multiproduktowej oferty SOLIDWORKS.

Logiem „Authorized Reseller” mogą posługiwać się tylko takie firmy, które uzyskały do niego prawo w skomplikowanym i obostrzonym licznymi warunkami procesie certyfikacji w Departamencie Certyfikacji SolidWorks Corporation.

DPS Software Sp. z o.o. znakiem “Authorized Reseller” posługuje się od 2002 roku. Firma uzyskała go jako pierwsza w Polsce – w uznaniu zasług przy tworzeniu polskiej wersji oprogramowania SOLIDWORKS. Specjaliści DPS Software od samego początku aktywnie uczestniczyli w jej powstawaniu. Dzięki nim została opracowana także polska wersja podręczników szkoleniowych SOLIDWORKS. Nowa wersja polskiego podręcznika pojawia się na rynku wraz z każdą aktualizacją programu.

autoryzowany certyfikat szkoleń i wsparcia SOLIDWORKS

CERTIFIED TRAINING AND SUPPORT PROVIDER

Certified Training and Support Provider to prestiżowy znak, przyznawany przez SOLIDWORKS Corporation autoryzowanym resellerom systemu parametrycznego modelowania bryłowo-powierzchniowego, posiadającym potwierdzoną certyfikatami kadrę techniczną do udzielania wsparcia technicznego oraz uprawnionym do prowadzenia szkoleń w zakresie SOLIDWORKS.

Program Certified Training and Suport Provider, prowadzony przez korporację SOLIDWORKS Corporation daje użykownikom oprogramowania gwarancję najwyższej jakości usług związanych z obsługą oraz wdrożeniem oprogramowania SOLIDWORKS .

Logo “Certified Training and Support Provider” uprawnia resellera do przeprowadzania szkoleń i procesu certyfikacji użytkowników. DPS Software Sp. z o.o. jako pierwszy w 2002 roku otrzymał certyfikat potwierdzający najwyższe kwalifikacje w zakresie wsparcia technicznego i szkoleń. Prowadzi szkolenia w zakresie obsługi implementowanych w przedsiębiorstwach systemów SOLIDWORKS oraz szkolenia certyfikacyjne.

Dostawca SOLIDWORKS dla uczelni, szkół i szkół wyższych

PREFERRED EDUCATIONAL RESELLER

Preferred Educational Reseller to prestiżowy tytuł, przyznawany przez SOLIDWORKS dostawcom posiadającym bardzo wysoką wiedzę produktową i wysokie kompetencje w zakresie dostarczania rozwiązań edukacyjnych. Tytuł ten jest dla użytkownika gwarancją najwyższego zaangażowania i dostosowywania się dostawcy do wymagań rynku akademickiego, skutkującego spełnieniem oczekiwań klienta i dopasowaniem do jego indywidualnych potrzeb.

autoryzowany certyfikat SOLIDWORKS

CERTIFIED ADVANCED SERVICES PROVIDER

W lipcu 2009 roku DPS Software, jako pierwsza i jedyna w rejonie Europy środkowej, uzyskała najwyższy status certyfikacji SOLIDWORKS. Certified Advanced Services Provider daje użytkownikom oprogramowania SOLIDWORKSEnterprise PDM gwarancję świadczenia usług oraz wsparcia technicznego na najwyższym, światowym poziomie.

Certified Advanced Services Provider to prestiżowy znak, przyznawany przez SOLIDWORKS Corporation autoryzowanym resellerom, których kadra techniczna spełni wymagania odnośnie wiedzy z zakresu: EPDM-TECH – Certified Enterprise PDM Support Technician i EPDM-PRO – Certified Enterprise PDM Professional.

Certyfikat Certified Enterprise PDM Support Technician to potwierdzenie zdobytej wiedzy z zakresu obsługi oprogramowania oraz wsparcia technicznego. Certified Enterprise PDM Professional to certyfikat, który zdawany był przez naszych pracowników przed przedstawicielami SOLIDWORKS Corporation. Potwierdza on wiedzę z zakresu zaawansowanej obsługi oprogramowania, instalacji i ustawiania systemu oraz rozwiązywania problemów użytkowników.

autoryzowany certyfikat SOLIDWORKS

CERTIFIED ADVANCED ANALYSIS PROVIDER

Certified Advanced Analysis Provider to prestiżowy znak przyznawany przez SOLIDWORKS Corporation autoryzowanym dostawcom rozwiązań inżynierskich. Do otrzymania powyższego Certyfikatu przez DPS Software wymagane było zdobycie przez pracowników firmy poniższych certyfikatów: SIM-INST – Certified SOLIDWORKS Simulation Instructor, SIMF-TECH – Certified SOLIDWORKS Flow Simulation Support Technician i SIMA-TECH – Certified SOLIDWORKS Simulation Advanced Professional Support Technician

Oprogramowanie SOLIDWORKS Simulation oraz Flow Simulation zostało dostarczone i wdrożone przez DPS Software w ponad 100 firmach. Pracownicy tych firm przeszli cykl szkoleń z oprogramowania SolidWorks oraz SOLIDWORKS Simulation.

Aktualny Status Certyfikacji DPS Software

Sprawdź na oficjalnej stronie VirtualTester nasz aktualny status certyfikacji. Po szczegóły zapraszamy na stronę www.solidworks.virtualtester.com

Dystrybutor SOLIDWORKS nagrodzony. Najlepszy polski dostawca SOLIDWORKS