Nowości DraftSight 2019 – zobacz filmy i poznaj nowe funkcje

Nowości DraftSight 2019 - filmy video

Nie tak dawno jak miesiąc temu ukazała się wersja DraftSight 2019. Dlatego warto zapoznać się z nowymi funkcjami przygotowanymi przez inżynierów z Dassault Systemes.

 

DraftSight 2019 – Image Tracer

“Czy możesz przekonwertować ten obraz na CAD?” Tak, teraz możesz zrobić to w 2D DraftSight 2019. Skan starego planu piętra, papierowej dokumentacji, szkic logo czy dowolny obraz z książki.

W licencji Professional , Premium , Enterprise i Enterprise Plus użytkownicy mają teraz dostęp do nowego narzędzia Image Tracer Tool wbudowanego w program!


Integracja z HomeByMe

HomeByMe to internetowa aplikacja do projektowania wnętrz, która umożliwia wizualizację pomysłów domowych w 3D. Aplikacja jest darmowa i działa w przeglądarce internetowej. Jeżeli jeszcze nie testowałeś HomeByMy to zachęcamy do spróbowania. Przejdź na stronę HomeBeMy.

Integracja z HomeByMe dostępna jest w licencjach Professional , Premium , Enterprise i Enterprise Plus.


Menedżer atrybutów bloków

Ta nowa funkcja w DraftSight 2019 umożliwia użytkownikowi zarządzanie atrybutami swoich bloków w rysunku 2D CAD . Dostępny jest w licencjach Professional , Premium , Enterprise i Enterprise Plus.


Nowa wstążka Import Tools

Wszystkie licencje DraftSight 2019 mają teraz nową kartę wstążki, która umożliwia użytkownikowi szybkie i łatwe importowanie plików np. DGN, .SVG, .DELMIA.XML lub dołączanie plików rysunków, plików graficznych, plików PDF, DGN i innych typów plików z jednego menu.


Udoskonalone funkcje Przeciągnij i Przenieś

W poprzednich wersjach DraftSight , aby przenieść dowolny element, trzeba było wybrać polecenie przenoszenia, wybrać element, a następnie wybrać punkty od i do. Nie było to trudne zadanie, ale w DraftSight 2019 jest o wiele łatwiej! Aby przenieść obiekt po prostu kliknij go i przeciągnij do nowej lokalizacji i zwolnij przycisk myszy, aby umieścić obiekt.


Przycinanie kreskowania

W DraftSight 2019 dodano nową funkcję, która daje użytkownikom możliwość przycinania kreskowania za pomocą polecenia Trim lub PowerTrim.


Biblioteka ramek rysunkowych

W licencjach Professional , Premium , Enterprise i Enterprise Plus udostępnione są użytkownikom zestawy wstępnie zdefiniowanych bloki ramek rysunkowych zgodne ze standardami ANSI, BSI, DIN, ISO, JIS.


Wykorzystanie formuł w tabelach

Tak jak w arkuszu kalkulacyjnym np. Excel, również w DraftSight 2019 (Professional , Premium , Enterprise i Enterprise Plus) można używać formuł.


DraftSight 2019 2D/3D

Profesjonalni projektanci wybierają DraftSight, rysowanie 2D i projektowanie 3D. Wybierz i Ty!


Już teraz możesz kupić licencję DraftSight Premium lub testuj przez 30 dni.

Draftsight® Premium

  • Licencja przeznaczona o użytku własnego dla osób fizycznych oraz firm potrzebujących zaawansowanych funkcji oprogramowania 2D i 3D CAD w tym funkcjonalności druku 3D, wycinania laserowego, modelowania 3D, wytwarzania
  • DraftSight Premium posiada funkcjonalność DraftSight Professional
  • Nie zawiera wsparcia technicznego
  • Oprogramowanie sprzedawane jest w rocznej, odnawialnej subskrypcji na 12 miesięcy
  • *zakup odbywa się w oficjalnym sklepie internetowym Dassault Systemes – producenta oprogramowania DraftSight